Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Aastaringe ajatüvelt. Meenutusteheideid möödunud elustAutor(id): Sulev Mets
Kujundaja: Andres Rõhu
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789985794395
Lehekülgi: 208
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 147 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Uus raamat kirjastusest 2011a.
Õigustust selleks kirjatööks andis mulle arvamus, et seda kaheksat aastakümmet, mis suur Looja mulle seni oma ammendamatutest ajavarudest elada on andnud, võib pidada läbi paljude inimpõlvede üheks põnevamaks. Öeldakse, et me kõik oleme sündinud suure sinise mere ääres, kust igaüks leiab just selle oma laeva, millega ta siis inimkonna igiomase soovi sunnil läheb otsima, mis on ikkagi selle kauge silmapiiri taga. Rohkem kui paljude teiste, käib see ilus ütlemine sõna otseses mõttes minu kohta. Olen sündinud mitte üksnes mere ääres, vaid päris kahe mere vahel Saaremaal. Olen lastele jutustanud lugu kolmest jalgrattast, millega poisikesena sõita sain. Ühel oli hästi tilluke vunkratas, sellega oli kerge sõita, kuid jõudis vähe edasi. Tuline heameel oli, kui sai hästi suure vunkratta. Varsti aga sai selgeks, et sobib küll pärituult ja allamäge, vastutuult aga jääb jaksu väheks. Isa siis tegi selgeks, et kõige parem on valida elus selline vunkratas, millest ikka jõud üle käib, aga mis ka kenasti edasi viib.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aastaringe ajatüvelt. Meenutusteheideid möödunud elust, Sulev Mets, Eesti Keele Sihtasutus 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Jennifer Worth, Parandusmaja varjud,
Tänapäev, 2015, hind: 14,00 eurot
koostanud Enno Tammer ; [toimetanud Tiina Tammer, Meie Juhan. Fragmentaarium: ütlemisi, mõtlemisi, kogumisi,
Tammerraamat, 2019, hind: 14,00 eurot
Valentin Katajev, Elukillud ehk Oberoni võlusarv. Mälestusi kirjaniku lapsepõlvest,
Eesti Raamat, 1982, hind: 2,50 eurot
Adrian Eugen Hollaender, Meie Pavarotti,
Olion, 2009, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Olaf Langsepp; Toimetanud: Gunnar Vaidla, Georg Lurich. 80 aastat sünnist,
Eesti NSV Kehakultuuri- ja Spordikomitee, 1956, hind: 3,00 eurot
Nicholas Martin, Jasper Rees, Florence Foster Jenkins. Hämmastav lugu Ameerika tuntuimast ja vähim hinnatud sopranist.,
Tänapäev, 2016, hind: 16,00 eurot
Karl Mihkla, Lydia Koidula elu ja looming,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot
Arno Niitme, Neli kooli. Mälestusi,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1996, hind: 12,00 eurot
Rein Taagepera, Määravad hetked. Mälestusi aastani 1960,
Ilmamaa, 2012, hind: 10,00 eurot
Jean-Paul Belmondo, koostöös Paul Belmondo ja Sophie Blandinièresiga, Tuhat elu on parem kui üksainus,
Tänapäev, 2020, hind: 5,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4514 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!