Teema: Eneseabi
Pealkiri:
Seks, vein ja kutsikad. Praktiline raamat mehe leidmiseks, kodustamiseks ja hoidmiseksAutor(id): Villu Parvet
Kirjastus: Buduar Meedia
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949300785
Lehekülgi: 288
Seisukord: ülekiletatud ja veidi kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, normaalses seisukorras sisu
Mõõdud: 147 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
„Seks, vein ja kutsikad“ on aus ja hea seksist, suhetest ja meestest kõnelev raamat, mille on kirjutanud eesti mees eesti naistele. Raamatu autor Villu Parvet on koloriitne kuju – koolitaja, IT-ärimees, kolumnist ja mitmete raamatute kaasautor, kes ei jäta külmaks ühtegi inimest. Villu on meedias silma jäänud erinevate hulljulgete äriplaanidega ning vahel ka mõne pahandusega. Selle „paha poisi“ minevikku jääb ka arvukaid armuafääre, murtud südameid ja rohkelt pisemaid seiklusi naistega, mis omas hetkes on kaasa toonud draamat ja segadust. Nüüdseks on see kõik talletunud sarvede mahajooksmise vajalikuks kogemuseks, aga ka selle raamatu algmaterjaliks. „Seks, vein ja kutsikad“ on praktiline käsiraamat meestega hakkamasaamiseks. Selles pole pikki igavaid tekste, vaid on rohkelt vastuseid küsimustele, mida naised endale ja sõbrannadele meeste kohta esitavad. Uskumatuna tunduv väide raamatu alguses, et selle avamisel suvalisest kohast saab vähemalt kolm praktilist mõtet meestega toimetulekuks, osutub tõeks. Ka korduval katsetamisel. Proovi järele!
See on lihtsasti loetav raamat, mis paneb nii mehi kui naisi naerma iseenda üle ning mõtlema sellele, mida me oma suhetes valesti teeme. Naisele annab selle raamatu läbilugemine mitmeid eeliseid meestega suhtlemisel – ta märkab meeste käitumise juures rohkemat, oskab näha sõnade ja tegude taha ning suudab ka mehi lihtsamini soovitud viisil käituma suunata.
Sellele raamatule on populaarses naisteportaalis buduaar.ee eelnenud sadakond Villu Parveti suhteteemalist kolumni, mida saatis meeletu edu. Sadade lugejate kirjad ja kommentaarid tõestasid, et just sellist raamatut vajab iga naine, kes tahab armastada meest.
Märksõnad:
sex
xxx
sexy
seks
naised
mehed
paarisuhted
seksuaalsuhted
naisepsühholoogia
mehepsühholoogia
käsiraamatud
Hind:
11,00 EURTeema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Michele Elliott, Kiusamine,
Koolibri, 2000, hind: 8,00 eurot
Aleksander Pulver, Toimetulek iseendaga. Kakskümmend üks sammu enesekindluse poole,
Fontes, 1991, hind: 5,00 eurot
Anti Kidron, Oska olla enda psühholoog,
Valgus, 1997, hind: 8,00 eurot
Manuel J. Smith, Kui ütlen EI, tunnen end süüdi. Kuidas elus hakkama saada – süstemaatiliste enesekehtestamisoskuste kasutamine,
Väike Vanker, 2004, hind: 15,00 eurot
Dale Carnegie, Ärge muretsege, hakake elama!,
Ilo, 1992, hind: 6,00 eurot
Anti Kidron, Nõks. Pinguta vähem, saavuta rohkem,
Mondo, 2017, hind: 14,00 eurot
Th. H. Van de Velde, Abielutehnika 1,
Persona, 1990, hind: 4,00 eurot
Th. H. van de Velde, Abielutehnika II,
Perona, 1992, hind: 3,80 eurot
Ülo Vihma, Inimene konfliktide keskel,
Äripäev, 2006, hind: 19,00 eurot
Melita Denning, Osborne Phillips, Psüühiline enesekaitse,
Sinisukk, 2000, hind: 7,00 eurot
Eneseabi all on 1337 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!