Teema: Eesti luule
Pealkiri:
PäikesepillajaAutor(id): Artur Alliksaar
Kujundaja: Imat Suumann
Kirjastus: Ilmamaa
Linn: Tartu
Aasta: 2007
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789985772492
Lehekülgi: 439
Seisukord: normaalses seisukorras raamat, puudub pildil olev ümbrispaber
Mõõdud: 153 × 212 mm
Suurus: tavaformaadis kõva kaanega
Sisu:
«Päikesepillaja» on hetkel mahukaim raamat Artur Alliksaare (1923-1966) luulet, millele põhimõtteliselt võiksid kunagi järgneda täielikult kogutud ja nii-ütelda akadeemiliselt editeeritud luuletused.
Viidates oma «subjektiivsusele«, tunnistab koostaja, et jättis «Päikesepillajast» välja ligikaudu 60 «teksti». Akadeemiline täielikkus nõudnuks mitmeaastast keskendunud tööd, milleks koostajal puudusid aeg ja võimalused.
Käesolev raamat ei taha mingil juhul öelda viimast ja kaalukat sõna, vaid soovib olla ainult järjekordseks etapiks Alliksaare loomingu publitseerimisel ja kättesaadavaks muutmisel.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Päikesepillaja, Artur Alliksaar, Ilmamaa 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Sass Suuman, Neid enam ei tehta,
Elmatar, 1997, hind: 6,00 eurot
Ilmar Laaban, Oma luulet ja võõrast,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Helgi Muller, Tähesärk. Luuletusi 1962-1963,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 3,00 eurot
François Villon, Testament,
Vagabund, 1997, hind: 15,00 eurot
Sven Kivisildnik, Nagu härjale punane kärbseseen,
Eesti Kostabi Selts, 1996, hind: 16,00 eurot
Andres Ehin, Täiskuukeskpäev. Valitud luuletusi, 1959-1988,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
Jean de La Fontaine, Valmid. Aisopose elu,
Eesti Raamat, 1993, hind: 8,00 eurot
Emily Dickinson, Kiri Maailmale,
Eesti Raamat, 1988, hind: 18,00 eurot
Hasso Krull, Swinburne,
XXX, 1995, hind: 8,00 eurot
Umar Hajjam, Nelikvärsid,
Eesti Raamat, 1967, hind: 6,00 eurot
Luule all on 3579 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!