Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Loomade farm. 1984Autor(id): George Orwell
Kujundaja: Jüri Jegorov
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mati Sirkel, Tõnis Arro, Tiit Kusnets, Rünno Vissak
Lehekülgi: 392
Sari: Punane raamat
Seisukord: heas seisukorras raamat
Mõõdud: 150x222 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
„Loomade farm” ja „1984” on kahtlemata Orwelli kõige tuntumad teosed. Ehkki kirjutatud enam kui 50 aasta eest, pole need kaotanud aktuaalsust ja teravust ka 21. sajandi alguses. Totalitaarsed riigid pole tänaseks kuhugi kadunud, meedia abil korraldatav ajupesu on hoopis suuremad mõõtmed omandanud ning Orwelli poliitikloomi või loompoliitikuid võib kohata igal sammul.
George Orwell, kodanikunimega Eric Arthur Blair (1903–1950) sündis Birmas, sai hariduse Etoni kolledžis Inglismaal ning teenis Birmas Briti Impeeriumipolitseis, töötas Inglismaal õpetajana, osales Hispaania kodusõjas ja tegutses pärast seda ning Teise maailmasõja ajal kommentaatori ja korrespondendina. Eesti keeles on temalt ilmunud veel „Kummardus Katalooniale”, „Valaskala kõhus” ja „Pariisi ja Londoni heidikud”.
Punane raamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Loomade farm. 1984, George Orwell, Tänapäev 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Kate Morton, Järvemaja. Sari Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2016, hind: 6,00 eurot
Zadie Smith, Valged hambad,
Varrak, 2005, hind: 18,00 eurot
Jean Webster, Kallis vaenlane,
Fantaasia, 2001, hind: 9,00 eurot
Sigrid Undset, Hobulahe Olav Audunipoeg,
Eesti Raamat, 1994, hind: 7,00 eurot
Charlotte Bronte, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 7,00 eurot
Charlotte Brontë, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot
Colleen McCullough, Sündsusetu kirg,
Ersen, 1999, hind: 8,00 eurot
Norman Manea, Huligaani tagasitulek,
Varrak, 2016, hind: 17,00 eurot
Tibor Fischer, Kogujate koguja,
Varrak, 2001, hind: 8,00 eurot
Jaroslav Hašek, Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6975 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!