Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Domineeriv värv 3. KastanpruunAutor(id): Koidu. V. G. Ferreira
Kujundaja: Liis Karu
Kirjastus: Koidev OÜ
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949013647
Lehekülgi: 448
Sari: Domineeriv värv 3
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 203x145
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
"Võitluseks valmistudes, lendavad Cordevia ja Clay kahte sugulaskarja otsima pooldajaid. Inimtüdruk Liana teade Keithi salasepitsustest sunnib koguma hulga suuremat abiväge, kui algul kavatseti. Viimases hädas ei jää üle muud, kui paluda abi Larrylt. Mida aga noorele alfaisasele vastutasuks pakkuda ja miks ta peaks neid aitama, kui Clay surm oleks Larry ainuke võimalus võita varem kaotatud mäng?
Olukord muutub järjest keerulisemaks, sest mida rohkem otsib Cordevia lahendusi, seda enam tekib juurde probleeme. Clay ja Alricku elud satuvad ohtu ning kogu inimkonda ähvardab häving.
Larry pakub Cordeviale kompromissi päästa inimesed ja kõik, keda ta armastab. Aga kui kõrge saab olema kokkuleppe hind ja millised võivad olla tagajärjed? Kas Larry peab antud lubadusi, kui tema käes on nii Cordevia kui kogu võim?"
Märksõnad:
Koidev OÜ
Domineeriv värv
eesti
ilukirjandus
noorsookirjandus
fantaasiaromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Domineeriv värv 3. Kastanpruun, Koidu. V. G. Ferreira, Koidev OÜ 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Marie Force, Saatuslik afäär.,
Ersen, 2017, hind: 15,00 eurot
Charlaine Harris, Pealuu päranduseks. Aurora Teagardeni müsteeriumid 2,
Varrak, 2021, hind: 22,00 eurot
Ülev Valder (Ingvar Luhaäär), Rasputin ja Severjanin. Novell ja kaks romaani,
Intuitiivteaduste Kool, 2013, hind: 15,00 eurot
Esta Aksli, Tare poole tõttaja I,
2007, hind: 10,00 eurot
Kate Morton, Kellassepa tütar,
Varrak, 2020, hind: 24,00 eurot
Harlan Coben, Igavikku haihtunud,
Ersen, 2004, hind: 5,00 eurot
Christian Jacq, Ramses 5. Lääne akaatsiapuu all,
Sinisukk, 2001, hind: 8,00 eurot
Anthony Horowitz, Minu harakamõrvad,
Tänapäev, 2022, hind: 25,00 eurot
Louise Penny, Kivisse raiutud surm. Peainspektor Armand Gamache’i mõrvajuhtum,
Varrak, 2023, hind: 28,00 eurot
L.S. Hilton, Domina,
Pilgrim, 2018, hind: 2,00 eurot
Ilukirjandus all on 22550 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!