Kuningas asfaldi all: kuidas Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Päästejuhised tulekustutustööd..""Mereõnnetuste jälgedes""Lind tormis""Itaalia keele kursus""On üks ninasarvik Otto""Kipitai. Autobiograafiline romaan""Üksildane saar, nägus eks""Sinu pidupäev 7. november""Leninlik etapp eesti ajalooteaduse..""Lapi muinasjutte""Sarviku sulased. Tõsieluromaan""Eesti talurahva võitlus vabaduse ..""Kivikillud""Obscuritas""Eesti Nõukogude Entsüklopeedia 3..""Pingviin ja raisakass""Elektrimontööri käsiraamat""Tervendaja 2016/9. Sensitiivid, ra..""Sünni märk""Osseedi muinasjutte. Saja rahva lo..""Kaunitar ja koletis""Mikroökonoomika""Must raha. Lew Archeri juurdlus""Eesti Nõukogude Entsüklopeedia 1..""Koolieelse kasvatuse sõlmprobleem..""My Sister, the Serial Killer (Minu..""IX täiskasvanud õppija nädal Ee..""Tuna. Ajalookultuuri ajakiri 2009/..""Taimsed supertoiduained. Parim toi..""Jäneste pulmad""Everest""Ostlemine õhulossis""Kõrgekasvulised püsililled""Ilusaid lugusid Shakespeare'ilt""Kuidas minna pooleks nelja päevag..""Tarzan Pellucidaris""Öine vahetus. Ööelu troopilises..""A reference grammar for students o..""Täiesti salajane. Antisovetismist""Minu elu ja töö. ''Ford'' päras..""Tehnikaleksikon""Aabits""Õnne sünnipäevaks, Wanda June (..""Botaanika. 2 osa. Süstemaatika. ..""Ekspruudi pihtimused (romaan)""Lapse kaasasündinud vigasusest""Hea linnapea""Elu nagu nukunurk. Olmeromaan""Suur Oktoober ja Eesti. Artiklite ..""Kodu oma kätega""Armunud Luccasse""Süsteem""Minaringid""Jutuvestja saladus. Miks mõni mõ..""De Profundis. Europeia sari""Astrodata arvutiaabits. Windows-95""Loomade ränded""Mu kullake""Sõjariist kodanluse vastu. Legaal..""Ehituskunst 1995/12. Estonian Arch..""Sharpe'i kotkas. Richard Sharpe ja..""Egiptimaa I. Eestlanna elu loori v..""Атлас мира""Unesnõiduja. Tšuktši muinasjutt..""Punane raamat""Aatomienergia ja selle kasutamine ..""Armulugu Antarktikaga. 9 ekspedits..""Tartu University 350""Ettelugeja""Hanekasvatus""Õpetatud Eesti Seltsi aastaraamat..""Rahvusvaheliste suhete alused""Sotsioloogia""Eesti-inglise sõnaraamat. Estonia..""Väike Illimar. Kogutud teosed 4""Oskus riskida""Liivimaa neitsi""Merelaulud. Tormipoeg""Rattad. Rulad. Rulluisud""Kadunud muuseum Mistrali tänaval""Apšeron (romaan)""Muinsuskaitse aastaraamat 2006""Kahtlusalune. Triloogia II. raamat""Tavaline Don Quijote""Pudelikorjaja käsiraamat""Chuch'e. Hea elu Põhja-Korea mood..""AK47. Lugu rahvarelvast""Mürsik, meie murelaps""Arendav värvivihik [esikaanel lae..""Geograafia põhikoolile IV. Eesti ..""Nonstop""Sinine""Merikarbiotsijad""Destination: Estonia – Relocatio..""Luuletused 1954-1964""Eesti Füüsika Seltsi aastaraamat..""Loomulik tervis, loodusravi"
97 tk kogusumma: 661,50 EUR

Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri: Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III
Autor(id): Mike Pitts

Kirjastus: Argo
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Triin Olvet
ISBN: 9789949607068
Lehekülgi: 292
Sari: Elav teadus 6

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 220x150
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Kui arheoloogid kaevasid 2012. aastal Leicesteri linna sotsiaalameti parkla alt välja vana kloostrikiriku müürid, leidsid nad sealt ühe haua. Hauas lamas luukere, mille selgroog oli tugevalt kõverdunud, kolp sisse löödud ja luudel paistis mõõgajälgi.

Kas see võib olla Inglise kuningas Richard III, kurikuulus küürakas, kelle tuntusele aitas tublisti kaasa Shakespeare? Kas kuninga halb maine on ehk pelgalt Tudorite laimukampaania tulemus? Milline ta tegelikult välja nägi? Ja kuigi on teada, et Richard III hukkus Bosworthi lahingus, siis kuidas ta ikkagi suri – mõõga, oda või kirve läbi?

Teadus annab sellele vastuse. Raamat toob sammhaaval avalikkuse ette haua leidmise ja luustiku tuvastamise, mille käigus põimusid arheoloogia, kartograafia, genealoogia, kohtumeditsiin, geenitehnoloogia ja mitmed teised teadusvaldkonnad. See kõik tekitas tohutut huvi ning meedia vahendusel jälgisid „meie sajandi Tutanhamoni“ lugu miljonid inimesed; küsimus, kellele kuuluvad kuninga luud ja kuhu tuleks need matta, jõudis aga välja Briti parlamenti ja kohtusse.

Mike Pitts on tuntud arheoloog ja ajakirjanik. Ta on läbi viinud väljakaevamisi Stonehenge’is ja Aveburys ning tema praegused teadusuuringud käsitlevad muuhulgas Lihavõttesaare kujusid. Viimase kümne aasta jooksul on Mike Pitts toimetanud Suurbritannia juhtivat arheoloogiaajakirja British Archaeology ning teeb vabakutselise ajakirjanikuna kaastööd nii Briti kui ka rahvusvahelistele väljaannetele.

Originaali pealkiri Digging for Richard III : how archaeology found the king. Eesti keeles

Märksõnad:
Argo kirjastus
Elav teadus
Richard III, Inglise kuningas, 1452-1485
kuningad
matmiskohad
avastamine
arheoloogilised kaevamised
arheoloogilised leiud
inimsäilmed
skelett
arheoloogia
Inglismaa
Leicester
ajalugu
aimekirjandus

Hind: 14,00 EUR
Teema Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:

Ants Laaneots, Vene-Gruusia 2008. aasta sõda- põhjused ja tagajärjed,
Eesti Ülikoolide Kirjastus, 2014, hind: 14,00 eurot

Heinz Valk, Kuidas Eesti NSV-st sai jälle Eesti,
Tänapäev, 2013, hind: 9,00 eurot

Einar Värä, Tõnu Tannberg, Ago Pajur, Lähiajalugu. Õpik 9. klassile. I osa,
Avita, 2006, hind: 7,00 eurot

Lübecki õiguse Tallinna koodeks 1282. Der Revaler Kodex des Lübischen Rechts 1282,
Tallinna Linnaarhiiv, 1998, hind: 20,00 eurot

Sirje Pallo; küsimused koostanud Mirjam Puumeister, Heli Hirs; toimetanud Mirjam Puumeister, Ajaloo õpik 6. klassile II osa. Kiviajast vanaajani,
Maurus, 2019, hind: 12,00 eurot

Vladimir Iljitš Lenin, Mis teha? Meie liikumise valusaid küsimusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 6,00 eurot

Konstantin Päts, Eesti riik II,
Ilmamaa, 2001, hind: 16,00 eurot

Arrian Tchanturia, The Vine, Wine and the Georgians,
GWS Ltd., hind: 10,00 eurot

Uusaeg 8. klassile,
Avita, 1998, hind: 9,00 eurot

Andrus Park, End of an empire?,
TÜ Kirjastus, 2009, hind: 22,00 eurot



Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5969 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat.ee
Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat.ee
Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat.ee
Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat.ee
Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat.ee
Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III, Mike Pitts, Argo 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud