Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Suudlus lahkunuile. New York Times'i BestsellerAutor(id): Stella Cameron
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Raili Puskar
ISBN: 9985768027
Lehekülgi: 414
Sari: New York Times'i Bestseller
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 145 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
#T021# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT
Kõigest mõni nädal pärast Teche'i kaldal paikneva kunagise uhke Rosebanki istanduse pärimist saab David Patin surma segastel asjaoludel puhkenud põlengus, mis hävitab talle kuulunud populaarse New Orleansi restorani.
Ta tütart Viviani ja abikaasat Charlotte'i tabab šokk, kui nad avastavad, et perekonna rahaasjad on sama kehvas seisus kui nende ainus vara Rosebank.
Taskus hotelli juhtimise diplom, toeks ema restoranipidamise kogemused, otsustab Vivian Patin perekonna taas jalule aidata ning restaureerida metsistunud ja lagunev Rosebank vana hea Louisiana võludega puhkekeskuseks. Kuid Viviani unistus ähvardab muutuda õudusunenäoks, kui ta leiab võsastunud krundilt perekonna advokaadi laiba, roos rinnal ja põsel säravpunane huulepulgajälg.
Ühtäkki hakkab Vivian kartma, kas keegi ei ihu hammast Rosebankile ja Patini perekonnale ning kas isa surm oli ikka õnnetus. Rahulolematu kohaliku politsei tööga, pöördub Vivian abišerif Spike Devoli poole, kes on nutikas, aus ja sitke. Kuid nende vahel süttivad tunded sunnivad Spike'i Viviani pakkumisse ettevaatusega suhtuma -- kuni ta avastab, et Vivian võib osutuda järgmiseks ohvriks.
Kui Rosebankis leiab aset järgmine julm mõrv, saab selgeks, et mängus on kõrged panused, ning nüüd peavad Spike ja Vivian ise mõrvari kinni püüdma... enne kui ta taas tapatööle asub.
Sari: New York Times'i Bestseller
Hind:
5,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Kate Morton, Järvemaja. Sari Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2016, hind: 6,00 eurot
Zadie Smith, Valged hambad,
Varrak, 2005, hind: 18,00 eurot
Jean Webster, Kallis vaenlane,
Fantaasia, 2001, hind: 9,00 eurot
Sigrid Undset, Hobulahe Olav Audunipoeg,
Eesti Raamat, 1994, hind: 7,00 eurot
Charlotte Bronte, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 7,00 eurot
Charlotte Brontë, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot
Colleen McCullough, Sündsusetu kirg,
Ersen, 1999, hind: 8,00 eurot
Norman Manea, Huligaani tagasitulek,
Varrak, 2016, hind: 17,00 eurot
Tibor Fischer, Kogujate koguja,
Varrak, 2001, hind: 8,00 eurot
Jaroslav Hašek, Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6975 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!