Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Vana-Egiptuse tõus ja langus. Ühe tsivilisatsiooni ajalugu aastast 3000 eKr KleopatraniAutor(id): Toby Wilkinson
Kujundaja: Villu Koskaru
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Jana Linnart
ISBN: 9789949274345
Lehekülgi: 600
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 249x177
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Teadlased ja huvilised kipuvad suhtuma vaaraode kultuuri ühtviisi udusepilgulise aupaklikkusega. Imetleme püramiide, mõtlemata kuigi palju poliitilisele süsteemile, mis need võimalikuks muutis. Naudime vaaraode sõjalisi võite, pööramata tähelepanu sõjapidamise jõhkrusele antiikmaailmas. See rikkalikult illustreeritud raamat soovib anda Vana-Egiptuse tsivilisatsioonist täielikuma ja tasakaalustatuma pildi, kui seda nii teaduslike kui ka populaarkäsitluste lehekülgedel vahel leida võib, näidata nii tõuse kui ka mõõnu, nii saavutusi kui ka läbikukkumisi, julgust ja jõhkrust, mis iseloomustasid elu vaaraode võimu all.
Originaali pealkiri The rise and fall of Ancient Egypt. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
tsivilisatsioon
ajalugu
vanaaeg
Vana-Egiptus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vana-Egiptuse tõus ja langus. Ühe tsivilisatsiooni ajalugu aastast 3000 eKr Kleopatrani, Toby Wilkinson, Tänapäev 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Ants Laaneots, Vene-Gruusia 2008. aasta sõda- põhjused ja tagajärjed,
Eesti Ülikoolide Kirjastus, 2014, hind: 14,00 eurot
Heinz Valk, Kuidas Eesti NSV-st sai jälle Eesti,
Tänapäev, 2013, hind: 9,00 eurot
Einar Värä, Tõnu Tannberg, Ago Pajur, Lähiajalugu. Õpik 9. klassile. I osa,
Avita, 2006, hind: 7,00 eurot
Lübecki õiguse Tallinna koodeks 1282. Der Revaler Kodex des Lübischen Rechts 1282,
Tallinna Linnaarhiiv, 1998, hind: 20,00 eurot
Sirje Pallo; küsimused koostanud Mirjam Puumeister, Heli Hirs; toimetanud Mirjam Puumeister, Ajaloo õpik 6. klassile II osa. Kiviajast vanaajani,
Maurus, 2019, hind: 12,00 eurot
Vladimir Iljitš Lenin, Mis teha? Meie liikumise valusaid küsimusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 6,00 eurot
Konstantin Päts, Eesti riik II,
Ilmamaa, 2001, hind: 16,00 eurot
Arrian Tchanturia, The Vine, Wine and the Georgians,
GWS Ltd., hind: 10,00 eurot
Uusaeg 8. klassile,
Avita, 1998, hind: 9,00 eurot
Andrus Park, End of an empire?,
TÜ Kirjastus, 2009, hind: 22,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5969 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!