Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Kuidas rikkaks jääda?Autor(id): Allan Keian
Kirjastus: Keian Publishing
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949332281
Lehekülgi: 494
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 225x145 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
#T220# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 142
Rikkus on ohtlik sõltuvus, mida narkootikum raha meis salakavalalt tekitab. Hävingusse viivad doosid kasvavad kiiremini, kui iial arvatagi oskame. Tõeliselt rikkaks meheks saanud Adrian Aus-i painab, vaid üksainus pingsalt varjatud saladus: see aastate eest uue elu garanteerinud hiigelsumma ei kuulu tegelikult temale.
Kõik, mis on võõras tuleb ühel saatuslikul päeval paratamatult tagastada. Džentelmeniks sirgunud ambitsioonikas noormees püüab jätkuvalt maksimumi. Soovides enda varandust veelgi suurendada osutub atraktiivne investeering, mis lühikese ajaga lubab panustatud summa mitmekordseks kasvatada hoopis hoolikalt läbi mõeldud petuskeemiks.
Ulja käiguga lõviosa rahast kaotanud, tõmbab nurjunud miljarditehing ohtralt soovimata tähelepanu. Vahepeal korduvalt umbsõlme jooksnud kriminaaluurimine viib lõpuks ometi sihile juhatades niidiotsad hiidsumma kaotanud tundmatule noorhärrale.
Keset sügissombust novembrikuuööd saab neli ja pool aastat kestnud ideaalelu Kesk-Euroopa lummavate Alpide veerel ootamatu lõpu. Maalilisi kaunisvaateid pakkuva Žürichi järve kaldale rajatud ajaloolisest hoonest leitakse üleeuroopaliselt tagaotsitavaks kuulutatud kurjategija viimaks üles.
Ime kombel õnnestub noormehel vahetult enne vahistamist kodumaale põgeneda. Paraku on selleks hetkeks ohtlikud elusündmused tagasipöördumatu suuna võtnud. Varem või hiljem tuleb enda tegude eest vastutada. Alles seejärel mõistab andekas kutt, kuidas pimestav kirg võõra raha järele on ta noore elu lootusetult hävitanud.
Puhast südametunnistust ei saa paraku ka tõeliselt suure raha eest. Mõni aasta tagasi kogu väikeriiki vapustanud suurröövile järgneb taasiseseisvunud Eesti mastaapseim politseioperatsioon, mis kujuneb keerulisemaks, kui keegi ealeski arvata oskab. Alati samm eespool liikuv Adrian Aus ennast elusalt kätte anda ei kavatse.
Hind:
8,00 EURTeema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Vello Ojanurme, Kõrvaline maanurk. Romantiline romaan vana aja külaelust,
T. Vaas, 2006, hind: 7,00 eurot
Urve Tinnuri, Minevik algab homme,
Canopus, 2020, hind: 14,00 eurot
Viivi Luik, Seitsmes rahukevad,
Eesti Raamat, 1985, hind: 7,00 eurot
Avo Kull, Must klaasmaja,
Pilgrim, 2016, hind: 3,00 eurot
Kiiri Saar, Ella Ulrikese kadunud maailm,
Kentaur, 2019, hind: 13,00 eurot
Leo Kunnas, Sõda 2023. Kõigile, kes võitlevad oma koletistega. Sõda 2023. Taavet. Kõigile, kes ekslevad oma labürintides. Dokumentaalromaan veel sündimata sündmustest,
Küppar & Ko, 2016, hind: 21,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Enn Vaino, Metsakiisu, armutu murdja,
Enn Vaino, 2012, hind: 6,00 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad I-III,
Eesti Raamat, 1984, hind: 10,00 eurot
Emil Tode, Piiririik,
Tuum, 1993, hind: 25,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4438 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!