Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Maitsvad jahuvabad küpsetisedAutor(id): Anja Donnermeyer
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Tähti Siinmaa
ISBN: 9789949348503
Lehekülgi: 128
Seisukord:
Mõõdud: 235x170
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
"Soovite valmistada maitsvaid toite ilma jahu kasutamata, kuid pole ühtegi ideed? „Maitsvad jahuvabad küpsetised“ sisaldab enam kui 50 retsepti imemaitsvate hõrgutiste valmistamiseks, mis toovad mitmekesisuse teie gluteenivabasse kööki.
Õpi jahuvabalt valmistama isuäratavaid ja maitsvaid pitsasid, plaadipirukaid, quiche’e ja palju teisi küpsetisi.
Siit raamatust leiad väärtuslikke nippe gluteenivabaks toitumiseks. Mis peamine – kõik koostisosad on looduslikult gluteenivabad ning igas kaupluses müügil.
Alaku elu jahuvabade retseptide paradiisis!"
Originaali pealkiri Herzhaft backen ohne Mehl. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maitsvad jahuvabad küpsetised, Anja Donnermeyer, Sinisukk 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Nigella Lawson, Nigellissima. Kiired itaaliapärased road,
Ajakirjade Kirjastus, 2013, hind: 19,00 eurot
Pille Enden ja Lia Virkus, Nutika perenaise kokaraamat. Kuidas valmistada perele süüa 30 kuni 70 krooniga?,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 20,00 eurot
Eva Pärtel, Küpsetaja käsiraamat,
Varrak, 2021, hind: 22,00 eurot
Pille Enden, Pajaroad,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 9,00 eurot
Pille Enden, Tiina Enden, Hea enesetunde road,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 12,00 eurot
Marje Sepp, Imesupp ehk kuidas saledaks saada,
Perioodika, 1995, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Klaire Kolmann ja Kairi-Kaia Truusa, Ravitoitude kokaraamat. Kuidas toidu abil terveks saada ja terveks jääda,
Agitaator, 2012, hind: 17,00 eurot
Salme Masso, Rahvaste toite,
Valgus, 1978, hind: 5,00 eurot
Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 2,50 eurot
Kadri Kroon, Urvo Ugandi, Andrus Laaniste, Vein ja toit,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 18,00 eurot
Kokaraamatud all on 2349 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!