Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kahju olnud asjadestAutor(id): Dimitri Verhulst
Kirjastus: NyNorden
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949960057
Lehekülgi: 201
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Dimitri Verhulst (1972) on Belgia kirjanik, kelle kirjutamisstiili on iseloomustatud kui sarkastilist, ent kaastundlikku, kus terav huumor ja ühiskonnakriitilisus põimuvad sooja inimesemõistmisega. Poolautobiograafiline romaan «Kahju olnud asjadest» kirjeldab noore Dimitri elu koos vanaema ning purjutajatest isa ja kolme lellega. Kuigi tundub, et sügavamale pole selles kolkaküla argipäevas võimalik vajuda, ei puudu seal omad head küljed.
Märksõnad:
maailma ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kahju olnud asjadest, Dimitri Verhulst, NyNorden 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Pierre Loti, Proua Krüsanteem,
Eesti Raamat, 2010, hind: 9,00 eurot
Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot
Elin Pelin, Kloostri viinapuu all. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,50 eurot
Guy de Maupassant, Rasvarull. Kaks sõpra (novellid). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Mika Waltari, Tants üle haudade. Porvoo riigipäeva ajast,
Orto, 1955, hind: 10,00 eurot
Mika Waltari, Angelos. Tema päevaraamat Konstantinoopoli vallutamisest a. 1453 Kristuse ajastu lõppedes (romaan),
Orto, 1955, hind: 15,00 eurot
Yasunari Kawabata, Tuhat kurge. Vana pealinn,
Eesti Raamat, 2001, hind: 13,00 eurot
Sjón, Virvarebane,
Pegasus, 2013, hind: 15,00 eurot
Arthur Koestler, Keskpäevapimedus. Pühendatud,
Postimees Kirjastus, 2023, hind: 20,00 eurot
Virginia Ironside, No! I Dont Want to Join a Bookclub,
Penguin Books, 2006, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7177 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!