Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Magus kommiraamat. Teeme ise karamelle, vahukomme, šokolaadikomme, iiriskomme, pumatikomme ja palju muud!Autor(id): Elizabeth LaBau; toimetanud Aet Kuusik
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
Tõlkija: Eve Rütel
ISBN: 9789949340484
Lehekülgi: 160
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x260
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Maiasmokkadele mõeldud põhjalik ja illustreeritud teejuht koduse kompvekivalmistamise juurde. Raamat koosneb kolmest osast. I osa tutvustab kõiki koostisaineid ja töövahendeid, mida kommitegemiseks vaja läheb. II, kõige mahukam osa õpetab valmistama mitmesugust tüüpi kompvekke, hõlmates enam kui 50 retsepti koore-, pulga-, iiris-, pumati-, trühvli-, puuvilja-pähkli-, vahu- ja šokolaadikommide valmistamiseks. III osa käsitleb isetehtud maiustuste viimistlemist, sealhulgas vormimist, pritskaunistusi, dekoreerimist ja esitlemist.
Teeme elu magusaks!"
Originaali pealkiri Sweet book of candy making. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
kompvekid
kondiitritooted
toiduretseptid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Magus kommiraamat. Teeme ise karamelle, vahukomme, šokolaadikomme, iiriskomme, pumatikomme ja palju muud!, Elizabeth LaBau; toimetanud Aet Kuusik, Sinisukk 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Nigella Lawson, Nigellissima. Kiired itaaliapärased road,
Ajakirjade Kirjastus, 2013, hind: 19,00 eurot
Pille Enden ja Lia Virkus, Nutika perenaise kokaraamat. Kuidas valmistada perele süüa 30 kuni 70 krooniga?,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 20,00 eurot
Eva Pärtel, Küpsetaja käsiraamat,
Varrak, 2021, hind: 22,00 eurot
Pille Enden, Pajaroad,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 9,00 eurot
Pille Enden, Tiina Enden, Hea enesetunde road,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 12,00 eurot
Marje Sepp, Imesupp ehk kuidas saledaks saada,
Perioodika, 1995, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Klaire Kolmann ja Kairi-Kaia Truusa, Ravitoitude kokaraamat. Kuidas toidu abil terveks saada ja terveks jääda,
Agitaator, 2012, hind: 17,00 eurot
Salme Masso, Rahvaste toite,
Valgus, 1978, hind: 5,00 eurot
Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 2,50 eurot
Kadri Kroon, Urvo Ugandi, Andrus Laaniste, Vein ja toit,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 18,00 eurot
Kokaraamatud all on 2349 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!