Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Kohtumine rotveileritegaAutor(id): Jaan Mikweldt
Kirjastus: Kentaur
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949551422
Lehekülgi: 220
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Regina Roosirotil on mitu põhjust ülikool raamatukogutöö vastu vahetada ja uude linna kolida. Pärast seda, kui armastatud noormees teda pettis, ei taha Regina temaga isegi mitte juhuslikult kohtuda! Uues sihtkohas elab juba Regina vend Juhan, kes töötab keskkriminaalpolitseis ja meeldib väga Regina heale sõbratarile, kelle juures raamatukogus on juhtumisi saadaval ka vaba töökoht. Kõik klapib lausa suurepäraselt. Ent raamatuid armastaval Roosirotil pole kolides aimugi, et oma vennaga suheldes satub ta otse keerulise mõrvauurimise keskmesse.
Märksõnad:
eesti ilukirjandus
krimi ja põnevus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kohtumine rotveileritega, Jaan Mikweldt, Kentaur 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Leo Kunnas, Sõda 2023. Kõigile, kes võitlevad oma koletistega. Sõda 2023. Taavet. Kõigile, kes ekslevad oma labürintides. Dokumentaalromaan veel sündimata sündmustest,
Küppar & Ko, 2016, hind: 21,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Enn Vaino, Metsakiisu, armutu murdja,
Enn Vaino, 2012, hind: 6,00 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad I-III,
Eesti Raamat, 1984, hind: 10,00 eurot
Emil Tode, Piiririik,
Tuum, 1993, hind: 25,00 eurot
Anneli Lamp, Introverdi kaitseala,
Hea Tegu, 2020, hind: 20,00 eurot
Olavi Ruitlane, Kroonu,
Väiku, 2005, hind: 16,00 eurot
Karl Ristikivi, Viikingite jälgedes,
Fantaasia, 2003, hind: 5,00 eurot
August Gailit, Isade maa,
Ilmamaa, 1996, hind: 10,00 eurot
Arved Viirlaid, Märgitud,
Perioodika, 1990, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4437 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!