Frida ja Lonni üksinda Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Töö ja armastus. Tammsaaret tuul..""Eesti-vene kultuuriruum""Raadi raamat: pildid sündinud asj..""Vahe tera""Tõde ja õigus III. Kogutud teose..""Süda ei valeta""Brendekenist Peeglini. Eesti ajaki..""Kasulikud ilutaimed""Aino Kallas""Piano""Valimik rahvaste tantse""Tähtis otsus""Ideaalne pruut""Vikont de Bragelonne ehk Kümme aa..""Mina kõnelen kirjandusest. Tekste..""Jutustused. Lühiproosa (1900-1907..""Jõulutuhkatriinu king""Väike maja suures metsas""Meie jõulude lugu""Põhjavalgus""Breemeni raekeldri fantaasiad. Sü..""Eesti keele tuletusõpetus 2. Verb..""Viimane kummardus""Väike alkoholivabade kokteilide r..""Elu ja armastus. Kogutud teosed 11""Siinpool paradiisi""Trimalchio pidusöök. Katkend ''S..""Aeg antud elada, aeg antud surra""Tarzan ja kuldlõvi. Tarzani-lugud..""Golem""Kalevipoja jälgedel""Mõttest tekstini. Eesti keele õp..""Aiakunst Eestis (1. osa)""Aarete saar. Must nool""Novellid. Meie rebane. Kogutud teo..""Lapsed ei vaja prille. Tõhusate j..""1000 küsimust ja vastust. ''Posti..""Käitumisest""Eesti romantism""Riigikohtu lahendid Eesti õigusko..""Novelle""Eesti rahvakalender V""Masinate remont""Pane mind proovile""Loomisaja laulud. Uurimusi eesti r..""Антология эстонск..""Röövitud""Meil on lootust""Tarzan ja Opari kalliskivid""Elukarussell""Teekond šeigiga""...ja pinnust enese silmas""Rahapajaraamat""Parim pruut""Liivalossid""Ristideta hauad I""Ka rikkad nutavad 7""Oota mind ombupuu all. Eepiline ro..""Värv""Provintsitari triumf""Varjutaimed""Daamide õnn""Lühhike öppetus: Pohmakas""Usu ja armasta""Albert Uustulnd - elu nagu looming..""Kihlumine""Üldine kuulekus. Jälje õpetamin..""Gailit ja Nipernaadi""Ematiigri taltsutus""Hetked igavikust. Meelisklusi maai..""Kuidas kodustada inimest. Mida kas..""Kui jumalad surid""Öösaladused""Pettuse teel. New York Times'i Bes..""Kaktused kääbustest hiiglasteni""Seitse tähte taeva sõelas""Raamatulooline Eesti. Kodumaa tund..""Klaaskuppel""Nupula jälgedes. Matemaatika ja f..""Aiakunst Eestis II. Väliseluruumi..""Head isu! Bon appetit""Eesti keele õpik 4. klassile. I o..""Suur kirjanduse mälumäng koolila..""Proua Krüsanteem""Abiks ristsõnade lahendajale""Pikker 1987/4""Sinu või minu kodu?""Salavõim""Edevus""Sassa Melderi kõned"
90 tk kogusumma: 766,50 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Frida ja Lonni üksinda kodus
Autor(id): Jana Maasik

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949279029
Lehekülgi: 160

Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 287

«Tähelepanu! Tähelepanu!» teatas Frida raadiodiktori talitsetud häälega. «Täna hommikul pääses vangimajast põgenema lasteröövel Adolfo. Ta on eriti ohtlik, sest ta oskab end maskeerida.«Frida mõtles viivukese ja jätkas: «Põhimõtteliselt ükskõik kelleks. Ta võib end maskeerida kenaks mutikeseks või rangeks koolidirektoriks. Vahel maskeerib ta end koguni väikelapseks ja vääksub vankris nagu päris titt.» Lonni vaatas kahtlustavalt Fridat, aga Frida jäi enesele kindlaks, ainult niheles pisut ja lisas: «Lasteröövel Adolfot nähti viimati Mustamäel, Sütiste teel, siis oli ta maskeeritud naaber Kostjaks. Palume kõigil, kes Adolfot kuskil näevad, helistada meie raadiouudistesse ja politseisse ja hoiatada võimalikult paljusid tuttavaid.» Frida ja Lonni elavad Sütiste tee kollaste rõdudega maja kõige ülemisel korrusel. Nende ema töötab haiglas ja isa välismaal. Nad on tihtipeale üksi kodus ja siis juhtub nendega ebatavalisi asju. Jana Maasik (snd 1970) on varem avaldanud lasteraamatud «Hanna ja Aleksi lood. Kevad ja suvi» ning «Hanna ja Aleksi lood. Sügis ja talv». Peale selle on ta kirjutanud romaanid «Vihmasaatjad» ning «Seotus».

Märksõnad:
lastekirjandus

Hind: 13,00 EUR
Otsing autori järgi:

Jana Maasik, Neetud aare,
Eesti Raamat, 2024, hind: 22,00 eurot

Jana Maasik, Hopspelleri amulett I. Kõrvetav puudutus,
Tänapäev, 2018, hind: 11,00 eurot

Jana Maasik, Kummituste peatänav. Võtme mõistatus,
Varrak, 2023, hind: 25,00 eurot

Jana Maasik, Enne lõppu,
Tänapäev, 2020, hind: 11,00 eurot

Jana Maasik, Seotus,
Hea Lugu, 2013, hind: 5,00 eurot

Jana Maasik, Õnnekaare õed ja Vimkavennad,
Tänapäev, 2020

Jana Maasik, Üksik skelett. Hopspelleri amulett 2,
Tänapäev, 2019

Teema Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:

Paul Rahno, Väike Andi Nõmmel. Kodulooline jutustus,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,60 eurot

Suve tagasitoomine. Põhja-Ameerika indiaanlaste muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1986, hind: 4,00 eurot

Ellen Niit, Triinu ja Taavi taskuteater,
Eesti Raamat, 1975, hind: 3,00 eurot

Hugh Lofting, Doktor Dolittlei postkontor. Doktor Dolittlei reisid,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot

Hugh Lofting, Doktor Dolittle. Doktor Dolittlei tsirkus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,50 eurot

Hall Öökull, Seidžo ja tema kobraste seiklused,
Eesti Raamat, 1967, hind: 8,00 eurot

Ray Bradbury, Võilillevein,
Eesti Raamat, 1994, hind: 15,00 eurot

Vladimir Beekman, Aatomiku juhtumused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot

Siiri Laidla, Pärnaõietee,
Canopus, 2006, hind: 9,00 eurot

Autod ja traktorid,
Koolibri, 2005, hind: 4,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus all on 15851 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat.ee
Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat.ee
Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat.ee
Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat.ee
Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat.ee
Frida ja Lonni üksinda kodus, Jana Maasik, Tänapäev 2016 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud