Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Saladuslik saar (ei kuulu sarja)Autor(id): Jules Verne
Kujundaja: F. Vorotnikov
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1954
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Silvia Tui
Lehekülgi: 628
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras ja loetav
Mõõdud: 140 × 208 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
«Saladusliku saare» autor, prantsuse kirjanik Jules Verne, on seikluskirjanduse suurimaid meistreid ja tema looming kuulub selle kunstivormi varaaita. Verne'i hoogne fantaasialend, oskus luua ülipõnevaid olukordi ja mehiseid kangelasi on peaaegu terve sajandi jooksul vaimustanud mitme põlvkonna noorsugu.
«Saladuslikus saares» jutustatakse viiest inimesest, kes satuvad õhupallil üksikule inimtühjale saarele keset Vaikse ookeani lõunaosa mõõtmatuid avarusi.
Originaali pealkiri: L'île mystérieuse
prantsuse ilukirjandus, seiklusromaanid, seikluskirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Saladuslik saar (ei kuulu sarja), Jules Verne, Eesti Riiklik Kirjastus 1954Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Jane Austen, Mõistus ja tunded,
Eesti Raamat, 1996, hind: 14,00 eurot
Hector Malot, Perekonnata I,
Birgitta, 1995, hind: 6,00 eurot
Hector Malot, Perekonnata II,
Birgitta, 1995, hind: 6,00 eurot
Iradž Pezeškzad, Minu onu Napoleon,
Hea Lugu, 2015, hind: 10,00 eurot
Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kolumbus kinnitab otsad,
Tammerraamat, 2016, hind: 14,00 eurot
Alberto Mussa, Qãfi mõistatus,
Varrak, 2019, hind: 16,00 eurot
Angela Carter, Õhtud tsirkuses,
Varrak, 1998, hind: 8,00 eurot
Maksim Gorki, Muinasjutud Itaaliast,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot
Axel Munthe, San Michele raamat,
KRK, 1992, hind: 4,00 eurot
Antti Tuuri, Talvesõda,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,60 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7176 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!