Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Töörahva elu""Symboolne Eesti Pimedus. Sümbooln..""Soome-ugri etnograafia ja folkloor..""Remonditööd""Tuberkuloosi Vastu Võitlemise Lii..""Coloured Dreams""Viis viimatist. Jutustus""Eesti rahvatoite""Poiss ja unenägu (jutud ja luulet..""Esivanemate varandus (muistendid)""Der Dorpater Professor Georg Fried..""Inimene mõõdab aega ja ruumi""Köögiviljad ja köögiviljatoidu..""Siluett 1979 kevad""Tallinna teatrid 1953/1""Esimesed sõnad. Armsad loomad""Võimlemisest Tartu Descartes'i L..""Armas võlutar""Maa algab kosmoses""Lohetätoveeringuga tüdruk""Ilmapäevik 2023""Inimesed ja automaadid""Meeleparanduseta""Daaliad""Пламя над бездной""Ордена СССР. Выпус..""W.A.Mozart / F.Schubert - Lithuani..""Teeme ise kingituse""Kui sa mind vajad (lühijutud)""Valitud teosed II. Kui Anija mehed..""Suvelan Osku. Novelli""Õnnemudel""Angibault' mölder""Ideaalne pruut""Seksi ABC""Teine vaatenurk""Õpetatud Eesti Seltsi Aastaraamat..""Müüt ja mõtlemine""Rahvakultuuri aastaraamat 2003. Fo..""Köögivilja kasvatamine""Süda ei valeta""Silent Predator (Silent Predator #..""Aeg ja ruum""Hugo Bernhard Rahamägi. Eesti Eva..""Sitzungsberichte der Gelehrten Est..""Eesti rahva ajalugu II. 10. vihik""Mehed ja tütarlapsed""Oscar Wilde’i lift. Novelle""Sinu võimalused, inimene!""Puhh""Eesti NSV teatrid 1957/5-6""Requiem""Kaubandusõigus ja -protsess""The Chosen One (Maggie Costello #2..""Selles tarkuses näha süsteemi. V..""Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajas..""Teine noorus"
57 tk kogusumma: 459,40 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Laevapoisi päevilt
Autor(id): Jüri Parijõgi

Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1960
Originaalkeel:
Lehekülgi: 83
Sari: Minu raamatukogu

Seisukord: veidi kulunud kaaned, pisut katkine selg, normaalses seisukorras sisu

Mõõdud: 145 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 083

„Laevapoisi päevilt“ on eesti realistliku lasteproosa meistri Jüri Parijõgi jutustus 1927. aastast. Kas see, et ühest rannaküla poisist saab meremees, on enesestmõistetav, või on sellelgi teel omad karid?
Jutustus lihtsa sadamapoisi unistuse — saada meremeheks — täitumise esimestest laevapoisi aastatest. Seiklustest ja hallist argipäevast mis viivad nimitegelase kaugetele ookeanitele ning mis alati ei olegi nii romantilised vaid vahel suisa karmid või kurvad. Lugu neile, kes teavad, mis on mere kutse.
Järg raamatule "Kulbu sadamas".

Hind: 4,00 EUR
Otsing autori järgi:

Jüri Parijõgi, Rein ja Anna mängivad poodi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 2,50 eurot

Jüri Parijõgi, Kui isa kinkis raamatuid,
Eesti Raamat, 1973, hind: 2,00 eurot

Jüri Parijõgi, Teraspoiss,
Olion, 1994, hind: 13,00 eurot

Jüri Parijõgi, Möödunud ajad jutustavad I. Ajaloo tööraamat IV klassile,
Kool, 1936, hind: 4,00 eurot

Toomas Algma, Jakob Koit ja Jüri Parijõgi, Eesti ajalugu. Noorsoole,
Vaba Eesti, 1954, hind: 7,00 eurot

Jüri Parijõgi; Koostanud: Reet Krusten, Jutte,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,50 eurot

Jüri Parijõgi, Külaliste leib ja teisi eesti muinasjutte,
Eesti Raamat, 1977, hind: 8,00 eurot

Jüri Parijõgi, Kulbult Atlandile. Jutustused,
KRK, 1994, hind: 4,00 eurot

Jüri Parijõgi, Kui isa kinkis raamatuid,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot

Jüri Parijõgi, Jutte,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot

Jüri Parijõgi, Külaliste leib ja teisi eesti muinasjutte,
Avita, 2001, hind: 8,50 eurot

Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Paul Rahno, Väike Andi Nõmmel. Kodulooline jutustus,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,60 eurot

Ellen Niit, Triinu ja Taavi taskuteater,
Eesti Raamat, 1975, hind: 3,00 eurot

Vladimir Beekman, Aatomiku juhtumused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot

Siiri Laidla, Pärnaõietee,
Canopus, 2006, hind: 9,00 eurot

Heljo Mänd, Toomas Linnupoeg,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,50 eurot

Robert Vaidlo, Viirulise purje all,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 3,00 eurot

Astrid Reinla, Pätu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot

Herta Laipaik, Pipratoosi tondid,
Eesti Raamat, 1990, hind: 2,80 eurot

Leelo Tungal, Kristiina, see keskmine,
Eesti Raamat, 1989, hind: 9,00 eurot

Jaan Rannap, Nublu,
Eesti Raamat, 1978, hind: 5,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3834 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud