Loomadest abivaimud, meie abilised, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V. Maya, Maya 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Inimese mõõde, kultuur ja poliit..""Enne päikesetõusu. Sari Harlequi..""Raudlind. Kolm Tiibeti naist""Mööda Koidu tänavat. Ülestähe..""Kindral Aleksander Tõnisson. Mäl..""Õnnelik armastus""Keel tarretises""Kodud ja kujutelmad""Peipsi rannalt. Luuletusi 1949-195..""Armastuse veski""Õhtupäike väikestel majadel. TÃ..""Armastust jagub kõigile""Tema naine""Kivikuu""Jooksja tarkvara""Püha seaduselaeka saladused. Häm..""Kõik algab meist""Verbaliseerunud pisarad""Mägedes sünnivad pilved""Kolm Ameerika juttu. Klassikalised..""Tuhkatriinu""Mere kutse. Purjetaja piibel""Koolijuhi kolm võtmetegurit mõju..""Assisi luulet""Lapsed ja loomad. Noor elulaevnik...""Toetuda tuulde. Luulet 1961 - 1984""Evelini lood""Kolmepoisisuvi""Rusikad""Meie pere õhtujutud""Tants üle haudade. Porvoo riigipÃ..""Palukavartest pärg (jutustused). ..""Peeter Esimene I-II""Rahutu""Lolluste Akadeemia""Neljaleheline ristikhein""Leitnant Gustl (novell). Klassikal..""Udu""Glehni lossi kroonika""Nelly Rapp ja Frankensteinlane""Mardi päris oma auto""Sisikond""Miljon miksi 1. osa. Laste küsimu..""Timon ehk Inimestevihkaja. Klassik..""Öö Kleopatraga""Õõnsa mehe surm""Vesteid ja vestlusi""Posse Kõvamees ja tema päris kaa..""Ununenud valss""Vii. Klassikalised lood""''Ma teen su terveks, ütles karu'..""Noorem Edda (valik tekste) Klassik..""Vahvate hobuste aasta""Vabadussamba vari. Satiirilisi vä..""Noore kevade eel""Lähme aaret otsima. Lugu sellest,..""Mõistujutud. Krayoni neljas raama..""Ida-Euroopa valgus. Poeem""Surma puudutus""Näidendid I""Elio ehk Üks animatograafiline lu..""René. Viimse Abencerraje seikluse..""Rasvarull. Kaks sõpra (novellid)...""Ennustamise entsüklopeedia""Näidendid II""Eilne maailm. Eurooplase mälestus..""Alfredi laulud""Eesti veed '91. Estonian waters '9..""Euroopa ja Aasia metsad""TÅ¡empionide eine""Maa ja rahvas. Valgusepühad""Veekogude kaitse - kaasaja aktuaal..""Looduse aasta. Retked Alam-Pedjal""Eesti soode hüdrogeoökoloogia""Isepüüdleja""Rahutu rõõm""Mõned mu naabrid""Valitud luuletused""Üle päevade ja kuude. Luulet 191..""Laulud tüdrukuga""Taimeriigi kaitsest Eesti NSV-s""Hõbehundi laulud""Ainult armastusest""Kimbuke sinilolli. Valitud luuletu..""Eesti luule antoloogia I-II""Kivine vikerkaar""Minu viimane kevad""Üle sõnalatvade""Valgustäpp mu silmis""Haikumaania""Vaba raha""Läheduse kaugus. Luulet ja mõtte..""Veel üks võimalus""Valitud luuletused""Hingevalgus""Ratsuritäht""Õhtu toob tagasi kõik""Muusa""Videvik""Ja midagi lindudest""Aarmuloo prügikast. Valuraamatu I..""Inglid rokijaamas""Käisin üksi tähte valgel""Eesti tunne""Noppeid. Luuletused, mõtisklused,..""Imeline hetk""Varjust võetud"
107 tk kogusumma: 1045,00 EUR

Teema: Esoteerika
Pealkiri: Loomadest abivaimud, meie abilised
Autor(id): Koostas: V.Maya

Kirjastus: Maya
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949735129
Lehekülgi: 216

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x150
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Kui inimesega juhtub seoses loomadega midagi ebaharilikku või ta näeb nägemusi, mis on loomadega seotud, tekib tal soov selle sündmuse või nende loomadega seotud sõnumi mõte lahti mõistatada, sest sellega püütakse meile sageli edasi anda vaimuilma läkitusi. Tal tekib soov aru saada, miks ilmus just see, aga mitte mõni teine loom, kas see on tema väeloom, tootemloom või kaitsevaim-loom ja kuidas on see seotud tema enda individuaalsete iseärasuste või iseloomuga? Ta tahab ka teada, milliste loomadest abivaimude poole ta võib ühel või teisel juhul pöörduda. Selles raamatus jutustatakse teile paljudest loomadest ja vaimuilmaga seotud sümbolitest, mida nad endaga kaasa toovad. Need pole loomade üksikasjalikud ja täpsed kirjeldused, vaid lihtsalt „pildid“ loomade ilma esindajatest.
Me teame, kuidas näeb välja enamus loomadest, aga kui üks neist näib teie jaoks olevat kaitsevaim või saatja? Võib-olla saame temalt meile vajalikku informatsiooni?
Šamaanirännakul kohatavatel loomadel, s. t. väeloomadel, kaitse- ja abivaimudel on oma olemasolu mõte ja eesmärk. Looma vaimul on füüsilise või vahest ka müütilise looma välimus, aga teda ei ole füüsilises maailmas olemas. Ta eksisteerib ainult mittetavalises tegelikkuses, kuid mõjutab ka meie, inimeste igapäevast elu. Kuigi loomast abivaim tundub meile olevat vaid kujutluspilt, on ta siiski reaalne kasuliku väe allikas.
Loom-abivaim on füüsiliselt tunnetamatu, looma kujul eksisteeriv vaimne energia ehk vägi. See on vaimuenergia kogum, mis pärineb inimese alateadvusest või teadvustamata olemusest ja sellele annab eluvõime inimese vaim. See on inimese „loomse" loomuse üks aspektidest.
Abivaim on energiakogum. Ta annab inimesele neid omadusi, mis iseloomustavad teda ennast.
Tema omadused ja tunnused ei ole täpselt samasugused kui on ühel seda liiki loomal, vaid pigem on tal terve loomade grupi või kogu loomaliigi omadused, mis nagu oleksid koondunud ühe olendi sisse.
Meil kõigil on loomadest abivaimud, ka siis, kui me ise nendest midagi ei tea. Loom-abivaim suurendab inimese füüsilise ja emotsionaalse energia hulka ning tõstab vaimset aktiivsust, sest seob teda kindla, stabiilse energiaallikaga. Loomast abivaim ei ole iseseisev olemasoluvorm. See on teie enda vaimujõu üks osa, teis olev energiakogum. See ei valitse teid, vaid teie valitsete seda.


Märksõnad:
Tiit Teras
šamanism
teadvuse rännakud
loomad
vägi
tootemid
vaimud
kaitsevaimud
iseloomujooned
isiksuseomadused

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V.Maya, Maya 2019 | vanaraamat.ee
Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V.Maya, Maya 2019 | vanaraamat.ee
Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V.Maya, Maya 2019 | vanaraamat.ee
Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V.Maya, Maya 2019 | vanaraamat.ee
Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V.Maya, Maya 2019 | vanaraamat.ee
Loomadest abivaimud, meie abilised, Koostas: V.Maya, Maya 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud