Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Kõnelema! Harjutusi suulise väljendusoskuse arendamiseks koos õpetuste ja soovitustegaAutor(id): Maaja Hage
Kujundaja: Liina Siib
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 1994
Originaalkeel:
ISBN: 9985000765
Lehekülgi: 200
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 167 × 214 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T051# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 037
Isikule on tarvis kolme julgust: seista üksinda, teada sihti ning seda kuulutada (A. Valton). Meist keegi pole sündinud kõnemeheks ja paljud ei usugi, et see on õpitav kunst.
Olles kordki tundnud rõõmu vabast eneseväljendusest, hakkad Sa uskuma selle võimalikkusse. Ära ole iseenese vangivalvur, Sinus on hulga avastamata tarkust, võimeid ja võlu. Usu seda, pea meeles oma seniseid õnnestumisi ja tegutse, sest miski ei sünni tööta.
Maaja Hage
Käsiraamat on mõeldud kasutamiseks eelkõige keskkooli kõneõpetuse, aga ka põhikooli eesti keele ja kirjanduse tundides. Eesmärgiks ei tohiks seada õpiku kaanest kaaneni läbitöötamist; iga rühm võib lugemist alustada temale meeldivast osast just siis, kui on sobivaim aeg.
Raamat on kirjutatud õpilasele lugemiseks ega sobi seega ümberjutustamiseks, sest siis katkeks seos autori ja lugeja vahel. Õpetajale jääb juhendaja, abistaja, vestluskaaslase, nõuandja, mängus osaleja roll. Ka hinnangute andmisel peab õpetaja olema vaid üks paljude seast.
Märksõnad:
käsiraamatud
õppekirjandus
keel ja kirjandus
Hind:
14,00 EURTeema
Kultuur alla viimati lisatud:
Koostanud Reet Hiiemäe, Eesti õpilaste üleloomulikud kogemused,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2019, hind: 6,00 eurot
Tiit Hennoste, Eurooplaseks saamine. Kõrvalkäija altkulmupilk. Artikleid ja arvamusi 1986 - 2003,
Tartu Ülikooli kirjastus, 2003, hind: 9,00 eurot
Piret Voolaid, Pane like ja postita oma seinale! Valimik Facebooki ahelpostitusi,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 6,00 eurot
Odamees, Head kombed. Lihtne etikett ja käitumisjuhised,
Odamees, 2018, hind: 13,00 eurot
Karl Muru. Koostanud Peeter Olesk, Luuleseletamine,
Ilmamaa, 2001, hind: 13,00 eurot
Helika Mäekivi, Argo Mund, Tuuli Rehemaa; koostaja Helika Mäekivi ; toimetaja Egle Pullerits, Õigekirjutuse näpunäiteid,
Keelehooldekeskus, 2013, hind: 6,00 eurot
Mati Sirkel, Orva-aastad. Valik ees-, vahe- ja järelsõnu tõlgetele ning mõned lehelood,
Tuum, 2004, hind: 11,00 eurot
George Orwell, Valaskala kõhus,
Vagabund, 1995, hind: 15,00 eurot
Koostanud Anne Lange, Tõlkimise aabits,
Valgus, 2008, hind: 18,00 eurot
Tiit Hennoste, Kuldsete lehtede peal. Loomingu kirjanduslugu,
Kultuurileht, 2023, hind: 24,00 eurot
Kultuur all on 4844 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!