Mida silm ei seleta, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Loojumatu tund. Luuletused""Eluteatri näitelavalt I vaatus. E..""Wilhelm Tell (näidend 5 vaatuses)""Naine""Lapitöö ja teppimistehnikate ent..""Pilguga pai. Kristjan Lume saržid""Ökoskaudist ökovallani""Ограниченная войн..""Rändlindude saabumine Eestisse 19..""100 vahvat kullimängu""Rahakäibe juhtimine II""Eug. Warming's Lehrbuch der Ökolo..""Uus liikluseeskiri ja liiklusmärg..""Kiviaabits. Eesti kivimid""Брюс Ли - человек-л..""100 värvikat sakilist heegelkirja""Minu palve""Sandra 1995/4. Журнал по ..""Miniloom ja Maksitaim""Jüri Vilmsin kuolema. Viron varap..""Kaamel vapiloomaks ehk Ühe teatri..""Naine. Naine? Naine! (huumorit)""Hirundo 2007/2. Eesti Ornitoloogia..""Rahamaailma vägevad I osa""Väike veelinnuraamat. Eesti 36 tu..""Клятва наемника""Religiooni ja ateismi ajaloost Ees..""Valik novelle. Kajakas""Aiateed ja -müürid""Minu piiblilugude raamat""Eesti bioloogilise mitmekesisuse k..""Black as crow""Dr. Lucius ja Luuletaja""Elektriohutusseadus""Tühi ruum ehk Meie elu kunstis""''Vanemuise'' ballett 50 [fotoalbu..""Lootus""Impulsid""Õmblemine. Täielik käsiraamat""Искусство потерян..""Burda 1998/9. Bесь мир мо..""Apostlite teod""Rahvamajandus I. Economicsi alusel..""Tõde armastusest""Ausalt ja avameelselt isiksusest j..""Külvimees. 38 aastat raadio kaudu..""Valitsejad. Näidend""Voldemar Mellik (1887-1949)""Asemik""Mobile horror. Komöödia""Õmbleme seeliku""14. juuli""Süvamuusikat peale hammustades""Muhu monoloogid""Подразделения ино..""Moosese viisikraamatu seletused II..""Mu ema must roos. XX sajandi teise.."
57 tk kogusumma: 470,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Mida silm ei seleta
Autor(id): Mare Sabolotny
Kujundaja: Tuuli Aule


Kirjastus: Paranoia Publishing Group
Linn: Tartu
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949964918
Lehekülgi: 320

Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 140x105
Suurus: taskuformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 236

Mare Sabolotny kolmas romaan kirjeldab 21. sajandi Eesti reaalsuse neid osi, mida "silm ei seleta", aga veel enam meile kõigile tuttavaid täiskasvanute argielumänge. Rõhk sõnal "täiskasvanu", kuna Mare Sabolotny varasemaid romaane on liigitatud ka noortekirjanduseks. Raamatus on hea ja voolav dialoog, mis on olnud kirjaniku vooruseks ka varem. Lihtsust, millega Sabolotny kirjeldab noorpaari argiaskelduste küllast elu, võiks iga vilunud kirjanik kadestada. Lugeja aga võiks seda lugu võtta ka iroonilise käsiraamatuna, "kuidas elada" just siin ja praegu. Mare Sabolotny on suutnud üsna kokkuvõtlikult ära kirjeldada palju näiliselt lihtsaid olukordi ja arendada teemasid, mida siinkirjutaja hinnangul eesti kirjanduses pole varem isegi riivatud. Raamat on kirjutatud suurepärase ajastutunnetusega ning on nauditav lugemine.
Sabolotny esimene romaan "Kirjaklambritest vöö" pälvis 2006. aastal noorsooromaani võistlusel II koha. "Kirjaklambritest vöö" avaldati 2007. aastal, kui autor oli vaid 16-aastane. 2010 jõudis VAT teatri lavale Rein Aguri lavastusena romaanil põhinev ja sama pealkirja kandev etendus. 2011. aastal ilmus tal teine noorsooromaan „Peaaegu inimene“.


Märksõnad:
Paranoia Publishing Group
Tuuli Aule
eesti
ilukirjandus
romaanid

Hind: 8,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Karl August Hindrey, Mart Laar, Aovalged aknad,
Varrak, 2022, hind: 22,00 eurot

Olavi Ruitlane, Naine,
Jumalikud Ilmutused, 2009, hind: 18,00 eurot

Nikolai Baturin, Karu süda,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot

Risto Laur, Taaniel annab tina,
Risto Laur, 2020, hind: 9,00 eurot

Karl Ristikivi, Viikingite jälgedes,
Fantaasia, 2003, hind: 5,00 eurot

Enn Uus, Aasta Pariisis,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 11,00 eurot

Toomas Raudam, Loe, lood, loe!,
EKSA, 2020, hind: 14,00 eurot

Aime Maripuu; toimetanud Hille Lagerspetz, Maarjamäe lossi kummitused ja teised kummalised lood,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot

Anu Allikvee, Suvine pööripäev,
Epifaania OÜ, 2019, hind: 20,00 eurot

Raimond Kaugver, Disko,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4471 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat.ee
Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat.ee
Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat.ee
Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat.ee
Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat.ee
Mida silm ei seleta, Mare Sabolotny, Paranoia Publishing Group 2015 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud