Elus asjad, Munir Hachemi, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Võitmisest ei piisa""Kaksikud leiavad Triceratopsi""Tallinna Teletorn. 314 meetrit vab..""Lions-liikumine Eestis 2009-2014""See, mis ei tapa""Artur Sandmani lugu ehk Teekond is..""Kommenteeritud liikluseeskiri. Kom..""Maailma parim dingo""Minevik algab homme""Maailmaparandaja teejuht. Arenguko..""Valge raamat""Lily ja kaheksajalg""Hirmunud pärijate juhtum""Kolmas Silm 2002/11""Nad läksid kodumaa kutsel. Ajaloo..""P. S. Ma armastan sind ikka veel""Pontsakas""Must klaasmaja""Pärast matust""Jooks""Pärast õnnetust""Diary Volume 1""Valede kütkes""The Judge's List: John Grisham's b..""Delta-väljakutse""Fair Warning: The Instant Number O..""Tuuline rand II""Puuviljad. Suur pildiraamat""Tagasitulek. Raske on olla jumal (..""Oazis. Almaznaja tropa""Black Conchi näkk""Helisev muusika. Trapi laulupere l..""Kaardid lauale""Hide and Secrets: The blockbuster ..""Berta Isla""Tõde ja õigus III""Dr. Jekylli ja Mr. Hyde'i kummalin..""Kummituste peatänav. Võtme mõis..""Tunnel""Tüdrukud vlogivad""Puuduv peatükk. Rex Stouti «Nero..""Koduloomad""Fööniksburgi karussell""Kummituskoer""Katherine I-III""Maskita Juliet""Koitanud kasuka juhtum""Risti riik. Karvikute kroonika. Ee..""Viimse meheni""Tumedad jutud""Klaasmaja""Marraskil taevas""Kollase Rähni vennaskond""Lenin Zürichis""Colas breugnon. Elame veel!""Kes tappis Otto Mülleri?""Karu ja telk""Kohtunik ja tema timukas""Keyserlingi saladus""Ma nean aja voolu""Hula""Kirsi otsib tööd""Esimene kotkas""Vere jooks""Teekond Hispaaniasse. Päevikud, r..""Soome ulme. Ulmeantoloogia""Rebecca""Teadmata kadunud""Madis Jeffersoni 11 põgenemist""Mida isa vajab""Kivid ja leib IV""Armastuse valem""''Noor-Eesti'' kümme aastat""Kuldaväärt mees""Vaskratsanik. Teine raamat. Kuldne..""Rahavahetajad""Musta missa vandenõu. Tsaar Goroh..""Armas kiisuke""Vana katkine kass. Vana katskinõ ..""Ma Tapsin Roti. Tõestisündinud a..""Seitse seppa""Inetu neiu""Ma annan sulle päikese""Pelikanide abielu""Friida, see väike metsanõid""Muinasjutud""Kogutud novelle ja jutustusi III""Totu Kuul. Muinasjutt-romaan""Laul märast tumepunasest ja musta..""Tuhande tähe saar""Turvaline paik""Poiss, kes kaotas mälu""Õige mehe koda""Kurja kala kohvik""Sõja jalus""Pildid beebidele. Sõidukid""Avatud värav""Mort""Seal, kus elavad metsakollid""Pimeda klaasverandaga maja""Trepp eikuhugi"
101 tk kogusumma: 987,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Elus asjad
Autor(id): Munir Hachemi

Kirjastus: Toledo kirjastus
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Klaarika Kaldjärv
ISBN: 9789916932841
Lehekülgi: 156

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x130
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Neli värskelt ülikooli lõpetanud sõpra, kellel on meri põlvini ja tarkust taevani, pakivad pillid auto pagasiruumi ja sõidavad suveks idüllilisele Lõuna-Prantsusmaale, et teenida raha viinamarjakoristusel ja omandada elukogemust. Kõik ei kuku siiski välja päris nii, nagu oodatud: kuumus, rahapuudus, ehmatavad töötingimused ja seletamatud surmad kirjutavad ühe teise loo, mis jääb neid kummitama aastateks. Kas see lugu on süüdimatute noorte kuttide road-trip või diip kirjandusteoreetiline jura? Koomikasse kalduv autofiktsioon või düstoopiline sotsiaalkriitika? Hoogne ökotriller või veganluspropaganda? Punk või põnevik? „Läks vaja kuut aastat, selleks et loo laip – mis kõduneb minus nendest Lõuna-Prantsusmaa suvekuudest saadik – muutuks põrmuks ja lubaks mul rääkida sellest, mis tegelikult juhtus,“ kirjutab Munir Hachemi, raamatu minajutustaja.
Munir Hachemi (s. 1989) on Madriidis sündinud Hispaania kirjanik, tema ema on hispaanlane ja isa Alžeeria päritolu. Ta on töötanud baariteenindajana, eraõpetajana, veebidisainerina, informaatikuna ja hooajatöölisena ning kaitsnud doktoritöö Jorge Luis Borgese loomingu mõjudest Hispaania kirjandusele. Hachemi on kirjutanud nii proosat kui luulet, esialgu avaldas ta oma novelle fänniajakirjades ja käis neid müütamas Madriidi baarides. 2018. aastal ilmus tema esimene romaan „Elus asjad“ („Cosas vivas“), mida nüüdseks on tõlgitud mitmesse keelde, ja 2021. aastal valis ajakiri Granta Hachemi hispanaaniakeelse kirjanduse kahekümne tulevikutähe sekka.
„Elus asjad“ tugineb kirjaniku enda kogemusele suvest, kui ta töötas Lõuna-Prantsusmaa farmides, misjärel loobus lõplikult lihatarbimisest. Hachemi noored uljad tegelased on sunnitud silma vaatama põllumajandussektoris valitsevale tööjõu ekspluateerimisele ning jõhkrale reaalsusele intensiivses looma- ja taimekasvatuses. Romaanist kumab otsekohene ja mõjus sotsiaalkriitika, mis on samal ajal mänguline, (enese)irooniline, erudeeritud, naljakas ja hoogne.
Raamatu tõlkija Klaarika Kaldjärv on Tartu Ülikooli hispaania kirjanduse õppejõud ja tõlketeadlane, ta on eestindanud Julio Cortázari ja Roberto Bolaño teoseid. Nii nagu Hachemi, uuris ka tema oma doktoritöös Borgese loomingut.


Märksõnad:
Toledo kirjastus
Allan Kukk
ilukirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Alberto Mussa, Qãfi mõistatus,
Varrak, 2019, hind: 16,00 eurot

Angela Carter, Õhtud tsirkuses,
Varrak, 1998, hind: 8,00 eurot

Maksim Gorki, Muinasjutud Itaaliast,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot

Axel Munthe, San Michele raamat,
KRK, 1992, hind: 4,00 eurot

Antti Tuuri, Talvesõda,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,60 eurot

Tšõngõz Ajtmatov, Ja sajandist on pikem päev,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot

Nora Roberts, Õhus tantsides. Esimene raamat triloogiast Kolme Õe saar,
Ersen, 2003, hind: 8,00 eurot

Pierre Loti, Proua Krüsanteem,
Eesti Raamat, 2010, hind: 9,00 eurot

Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot

Elin Pelin, Kloostri viinapuu all. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,50 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7176 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Elus asjad, Munir Hachemi, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud