Teema: Kultuur
Pealkiri:
Seksuaalrevolutsioon. Perekonna ja kultuuri kokkuvarisemineAutor(id): Tapio Puolimatka
Kirjastus: Pauluse Raamatupood OÜ
Linn: Tartu
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Urmas Oras
ISBN: 9789949969814
Lehekülgi: 176
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x148
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"Jyväskylä Ülikooli traditsioonilise kasvatuse professor Tapio Puolimatka analüüsib ühiskonnaelu keskset paradoksi: kui üksikisiku vabadusele omistatakse kõrgeim väärtus, on tulemuseks pere ja ühiskonna lagunemisprotsess, mille lõpptulemusena isikuvabadus aheneb.
Raamat lahkab probleemi tausta uurides perekonna tähendust kõrgkultuuri ajaloo murdekohtades. Kaasaegset olukorda vaadeldes analüüsitakse kriitiliselt tänapäevast atomaarset vabaduskäsitlust, seksuaalse vabaduse müüti ja sooneutraalsuse revolutsiooni."
Originaali pealkiri Seksuaalvallankumous:Perheen ja kultuurin romahdus. Eesti keeles
Märksõnad:
Pauluse Raamatupood OÜ
sotsiaalteadused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Seksuaalrevolutsioon. Perekonna ja kultuuri kokkuvarisemine, Tapio Puolimatka, Pauluse Raamatupood OÜ 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Eduard Petiška, Vanakreeka muistendid ja pärimused,
Eesti Raamat, 1983, hind: 15,00 eurot
Maarja Merivoo-Parro, Maarja varia. Raadiopäevik 2019/2020,
LoveTheDoor OÜ, 2020, hind: 9,00 eurot
Kalle Käsper, Pihtimus harimatusest. Esseid, artikleid ja müstifikatsioone kirjandusest,
EKSA, 2021, hind: 13,00 eurot
Toimetanud H. Siimisker, Paar sammukest eesti kirjanduse uurimise teed (4. osa). Uurimusi ja materjale,
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1966, hind: 5,00 eurot
Toimetanud Rudolf Põldmäe, Paar sammukest eesti kirjanduse ja rahvaluule uurimise teed (3. osa). Uurimusi ja materjale,
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1964, hind: 5,00 eurot
Philippe Nibelle, Maailma huku äärel. Fukushima päevik,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 8,00 eurot
Sami Lotila, Lolluse entsüklopeedia,
Massimedia, 2013, hind: 7,00 eurot
Pierre Haski, Hiina veri. Kui vaikus tapab,
Sinisukk, 2006, hind: 7,50 eurot
Lauri Vahtre, Suur pettumus, ehk Inimene, ühiskond ja inimõigused,
Varrak, 2002, hind: 7,00 eurot
Koostanud Raivo Rammus. Toimetanud L. Laks, V. Põder ja H. Vainu, Välispanoraam 1972,
Eesti Raamat, 1973, hind: 4,00 eurot
Kultuur all on 4908 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!