Tihenevad varjud, V E Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Ellujäänu mälestused""Lucrezia Borgia. XV sajandi huvita..""Pott peas""Lugusid Shakespeare'ilt. William S..""Kole anekdoot""Herilasepesa""Näidendid. Vested. Varia. Kogutud..""Nelja uksega rosin. Koolinalju, hi..""Piisavalt aega armastuseks""Tervislikud probiootilised ja preb..""Tatarlaste kõrb""Stalingradi hääled. Nemesis Volg..""Ajuleke""Sellest ei räägita avalikult""1003 olulist tõsiasja emade kohta""XVI sajandi prantsuse kirjandus""Ma armastasin sakslast. Kogutud te..""Pilkaja 2017/10. Pilke- ja naljaaj..""Ajaloolised jutustused""Pikker 1988/14""Lollipop""Sadakond nõiutud suitsukest""Kõrboja peremees. Kogutud teosed ..""/Kööginurk : Retseptid, nõuande..""KV tegutseb""Peotoidud""Pikker 1988/8""Seadusesätted""Tarzani poeg""Väljarändajad""Tõde ja õigus II. Kogutud teosed..""Sealpool surma. Surma käsitlus pa..""Pilkaja 2017/11. Pilke- ja naljaaj..""Lilla tapeet. Följetone, humoresk..""Kättesaamatu Tarzan""Astroloogiline abimees 1994""Maskeeritud seosed nähtamatu maai..""Teisik. Valimik jutustusi (ja roma..""Vein""Hingevalgus""Scarlett 3""Kadriorg (fotoalbum)""Nõuga jõu vastu""Grete smuutid""Spioonid""Marco Polo imelised seiklused. Lug..""Väike maja suures metsas""Energiaallika raamat""Kultuur ja Elu 1992/7""Tarzan ja kuldlõvi. Tarzani-lugud..""Aeg antud elada, aeg antud surra""Ingli päevik""Valitsejate vastu. Eesti Vabariigi..""Kergesti kasutatav armastuse feng ..""Kuidas tunda inimesi nende välimu..""Meie, ruhnlased""Einstein läheb Hamburgi juures ü..""Tarzani tagasitulek""Karmalised valikud""Üle minu laiba""Kristallilapsed. Teejuht uue põlv..""Feng Shui elemendid""Kõlu Kõlkad""Tähtkujude salapära""Sünnimärk kui saatuse hoiatus""Tarkuse teed""Feng shui piibel. Juhised oma kodu..""Võitmatud""Feng shui. Kuidas kujundada oma el..""Kaks küünalt""Hingeteelise märkmeraamat""Inimese ilu. Kümme esseed""Märgid ülevalt""Tappa laulurästast…""Numeroloogiline prognoos 2022. Hor..""Hinge surematus""Lihtne energiatervendamine""Kristallkuuli saladused 10 minutig..""Maarjamaa tavatud talendid""Muumitroll. Sniff armub""Vaikuse jõud""Tervendajate tarkuseraamat""Reiki võhikutele. Leidke reiki ab..""Johan Pitka - kodanik ja admiral 1..""Horoskoobid tüdrukutele""Astroloogiline juhend võrgutamise..""Puud ja põõsad - müüdid, kultu..""Sure, koer! Eesti poiste mängurel..""Eesti mõistatuste allikalugu I""Maailmavaadete sõda. Teaduse ja s..""Kuidas sobime... Ema-isa ja lapse ..""Egregorid"
92 tk kogusumma: 782,70 EUR

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Tihenevad varjud
Autor(id): V. E. Schwab
Kujundaja: Jan Garshnek, Will Staehle


Kirjastus: Päikese Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Marge Paal
ISBN: 9789949597260
Lehekülgi: 528
Sari: Võlukunsti varjundid 2

Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud, normaalses korras raamat

Mõõdud: 210x150
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
Kell on üks viimastest võluritest, kellel on võime rännata paralleelmaailmade vahel, mida ühendab maagiline Londoni linn. Sellest, kui tema omandusse sattus salapärane must kivi ning tema teed ristusid Delilah Bardiga, on möödunud neli kuud. Neli kuud sellest, kui Daneʼi-kaksikud ja Valge London langesid ning kivi saadeti koos sureva Hollandiga tagasi Musta Londonisse. Nüüd painavad Kelli unenäod pahaendelistest võluväelistest sündmustest ja ärgates mõtleb ta alati Lilast, kellega ta Punase Londoni sadamas hüvasti jättis. Sellal kui Punane London valmistub Elemendimängudeks – kolme impeeriumi vahelisteks võlukunstivõistlusteks –, seilab sadama poole üksik piraadilaev. Ja samal ajal hakkab elule ärkama ka üks teine London. Varjud, mis kadusid ööpimedusse, ilmuvad hommikul taas välja. Võluväe tasakaal on habras ning selleks, et üks linn saaks õitseda, peab teine langema… „Tihenevad varjud” on järg V. E. Schwabi romaanile „Võlukunsti tumedam pool”, mis valiti 2015. aastal üheks parimaks fantaasiaraamatuks. See raamat on tõeline pärl. Deborah Harkness Täpselt selline peabki fantaasiakirjandus olema. Publishers Weekly Rikkalikud detailid valgustavad pillava, maagiaga täidetud linna igat dimensiooni ning intrigeerivad isiksused arenevad aegamööda keeruliseks tegelasteks… Entertainment Weekly

Originaali pealkiri A gathering of shadows. Eesti keeles

Märksõnad:
Päikese Kirjastus
Jan Garshnek
Võlukunsti tumedam pool
ameerika
ilukirjandus
fantaasiaromaanid
Võlukunsti varjundid 2

Hind: 12,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Nobe näpp,
Elmatar, 1995, hind: 5,00 eurot

Harper Lee, Tappa laulurästast…,
Eesti Raamat, 1964, hind: 17,00 eurot

Marcel Proust, Swanni armastus. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 9,00 eurot

F. Scott Fitzgerald, Ilus ja neetu,
Postimees Kirjastus, 2020, hind: 15,00 eurot

Hilja Valtonen, Tänapäeva tütarlaps,
Monokkel, hind: 2,00 eurot

Émile Zola, Söekaevurid,
Eesti Raamat, 1981, hind: 2,90 eurot

Sandra Brown, Ainult armastusest,
Ersen, 2008, hind: 8,00 eurot

Susan Wilson, Suvesadam,
Ersen, 2005, hind: 6,40 eurot

Ivan Turgenev, Jutustusi. Proosaluulet,
Eesti Raamat, 1980, hind: 5,00 eurot

John Steinbeck, Vihakobarad,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 9,70 eurot



Ilukirjandus all on 23521 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Tihenevad varjud, V. E. Schwab, Päikese Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud