Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Armastuse AnatoomiaAutor(id): Andrues Vana
Kirjastus: VõluElu
Linn: Tartu
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916980781
Lehekülgi: 160
Seisukord: pisut määrdunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Selgeltnägija ja spirituaalse õpetaja Andrues Vana kümnes raamat “Armastuse Anatoomia”, kus tuleb juttu, nagu sa juba pealkirjast võid välja lugeda, armastusest.
“Enamus inimeste jaoks on armastus midagi, mis on seotud teisega, kaaslasega. Ja see, et sa oled armastus ehk sinu tõeline olemus on armastus, on pigem uus informatsioon. Kuid see on nii sõltumata, kas sa seda oled kuulnud, usud või mõistad. Sa oled armastus ja füüsikalises mõttes oled sa tehtud valgusest. Mis on ju suurepärane uudis. Kui sa sellest lõpuks aru saad või siis leebemas mõttes lubad sellel variandil olla, mõistad sa, et sa ei vaja teist enda kõrvale, et armastust kogeda. Ning ei, see ei ole propaganda või seletus, et suhted on vale või teistega koos-olemine on mõttetu. Ei, teistega koos on see elu kordades elavam ja lõbusam. Aga see ei tohi olla sinu hea tunde alus. Sa ei tohi panna oma kaaslast oma hea tunde eest vastutama.
"Armastuse Anatoomia" on raamat armastuse olemusest ja sellest, kuidas elada oma elu nii, et sa oled heas tundes ja armastuses, sõltumata teistest. Ehk kuidas olla enda tõelise olemusega kontaktis. Ja siis, siis saavad teised seda sinu sisemist armastust sulle peegeldama tulla.”
Märksõnad
esoteerika
psühholoogia
Hind:
15,00 EURTeema
Esoteerika, religioon alla viimati lisatud:
Vladimir Megre, Suguvõsa raamat (Kuues raamat),
Silm, 2004, hind: 19,00 eurot
Michael Baigent, Richard Leigh, Henry Lincoln, Püha veri ja Püha Graal,
Olion, 2001, hind: 25,00 eurot
Cambridgei illustreeritud religioonide ajalugu,
Pegasus, 2004, hind: 20,00 eurot
Sanaya Roman, Ärkvelolekust tulenev vägi. Teejuht tundlikule inimesele,
Valgusesaar, 2005, hind: 13,00 eurot
Merle Veesalu-Rand, Kingitused,
DFA Kirjastus, 2013, hind: 4,00 eurot
Kalle Gaston, Ma olin pastor ehk PÜHA (T)ÖÖ (killukesi kirikuteelt). Pühendatud Mulgimaa kirikunaistele,
Eluselu OÜ, 2011, hind: 7,00 eurot
Simo Heininen, Maija-Liisa Mauranen, Martti Mäkituuri, Lauha Peltola, Leeriõpik Nr. 3. Kiriku ajalugu ja teave,
1990, hind: 4,00 eurot
Lauha Peltola, Juha Pihkala, Manu Sinnemäki, Leeriõpik Nr. 4. Dogmaatika ja eetika,
EELK Konsistooriumi kirjastusosakond, 1989, hind: 4,00 eurot
Osvald Tärk, Jumal,
Logos, 1995, hind: 5,00 eurot
Jaan Tammsalu, Vaimulikud mõtisklused. Esimene raamat,
Johannes Esto Ühing, 2011, hind: 8,00 eurot
Esoteerika, religioon all on 3850 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!