Evangeeliumiga maailmateedel Kogutud teosed Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Suguhaigused ja nende vältimine""Veidrad armastuslood. Jutud""Anne Peultier. Maalid. Bernard No..""Individuaalelamute ehitamine""Lendavad männid""Mänguraamat""Rüblik Ottokar""Akadeemia 2013/11""Lemmiktoit. Vesteid, humoreske""Ulmadele suletut veel puudutab""Neid ühendab kuritegu""Sinine rohtaed""Reisikirjad""Kassileegu (luuletus)""Lend 2019. Kõrgema Kunstikooli Pa..""Kunst elada""Armastuse lugu""Kassilinna saatus""Kirjutamata memuaare V. Nikolai Ku..""Kes kus elab""Tudu""Talvesina""Armastuse ilmutus""Teatrielu '95""Näitlik agitatsioon""Põllumajandusloomade sigimine""Juhana Blomstedt. Maale sarjast SY..""Kohtuniku naine""Surnud mehe temp""Kange mehe naine""Ikonostaas. Ajalooline ja kunstili..""Parv 1""Eduard Viiralt 1898 - 1954. Näitu..""Valede ring""Tartuga seotud mälestusviidad. N..""Kui mitte veel kõrgemale...""Valga-Valka""Журнал мод 1985/3-осе..""Farmakoloogia. Õpik velskrikoolid..""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Karma ja käejooned. Uurige eelmis..""Pipraparadiis""Linnupüüdja. Valik luuletusi""Meie Noorus 1939/6 (9). Eesti Noor..""Lestafilee""Siil Uudo läheb linna""Kodu 1929/6. Perekondlik kirjandus..""Täiuslik suhe""14-päevane organismi puhastamine ..""Puhastustuli""Maleetüüdid""Eesti graafika 1979-1980-1981 / Es..""Maffia kokaraamat""Armurõõm""XX sajandi legende""Alfred Kongo maalid. Näituse kata..""Remember Me?""Taimedes on elujõud""Ravimtaimed ja kodused ravivõtted""Kolmas mälu (luuletused)""Üksinda avamerel""Eluenergia juhtimise võtted"
62 tk kogusumma: 463,00 EUR

Teema: Kultuur
Pealkiri: Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV
Autor(id): Fanny de Sivers

Kirjastus: Gallus
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949668403
Lehekülgi: 600

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 1x1
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Fanny de Siversi kogutud teoste neljas osa ilmub n-ö plaaniväliselt. Kirjutisi kogunes palju rohkem kui oli teada alguses. Esimese ja teise osa hõlmavad kaks evangeeliumitõlget koos kommentaaridega. „Aeg on täis. Markuse ja Peetruse evangeelium“ (2007) ja „Alguses oli Sõna. Neljas evangeelium“ (2000). Seejuures on oluline märkida, et esimene nendest ilmus omal ajal defektsena, kuna veerand kommentaarist jäi eksikombel välja. See viga sai nüüd parandatud. Mõlemate evangeeliumide joonealused märkused pärinevad toimetajalt: parandasin vead, ühtlustasin terminid ja esitasin vajalikke selgitusi. Säilitatud on mõned autorile iseloomulikud kirjutusviisid, näiteks Jumal-Isa, Jumal-Poeg ja Jumal-Püha Vaim jne. Kolmandas osas sisalduvad artiklid, mis käsitlevad kirjanduslike mõtterännakutega seotud küsimusi. Siia mahuvad ka mõned väiksemad lood. Lisaosas on esitatud Meie Isa palve kommentaar: „Monoloog vastu hommikut“.

Märksõnad:
Gallus
haridus
kultuur
religioon

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kultuur alla viimati lisatud:

Andrew Sanders, The short Oxford history of English literature,
Oxford University Press, 2004, hind: 15,00 eurot

Märt Hennoste, Arukas arutleja,
Virgela, 1998, hind: 5,00 eurot

Jaanus Vaiksoo, Gailit ja Nipernaadi,
Koolibri, 1995, hind: 8,00 eurot

Ivar Ivask; koostanud Jüri Talvet, Hetked igavikust. Meelisklusi maailma kirjanduselust,
Ilmamaa, 2010, hind: 12,00 eurot

Koostanud Ingrid Rüütel, Saaremaa laule ja lugusid,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2015, hind: 35,00 eurot

Gilgameš. Sellest, kes kõike näinud. Gilgameši lugu manatarga Sinlikiunninni sõnade järgi,
Kupar, 1994, hind: 17,00 eurot

Ullo Toomi, Eesti rahvatantsud,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 35,00 eurot

Kurmo Konsa, 000 ja 111 taga on maailm. Kultuuritehnoloogia käsiraamat,
Ajalookirjanduse Sihtasutus Kleio, 2016, hind: 7,00 eurot

Friedrich Reinhold Kreutzwald (koguja ja ümber töötaja), Kalevipoeg,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 19,00 eurot

Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eduard Laugaste, Kalevipoeg,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 6,50 eurot



Kultuur all on 4883 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat.ee
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat.ee
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat.ee
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat.ee
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat.ee
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud