Teema: Meisterdamine
Pealkiri:
Lihtne seebiteguAutor(id): Helen Idarand
Kujundaja: fotod Kalle Rahu
Kirjastus: Wild Frog
Linn:
Aasta: 2010
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949210909
Lehekülgi: 80
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 152 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
See raamat on teejuht algajale seebivalmistajale. Raamatus tutvustatakse seebi valmistamist algainetest - seebikivist ja rasvadest.
Raamat sisaldab ülevaadet töövahenditest, seebis kasutatavatest õlidest, värvainetest, lõhnadest ja muudest lisanditest. Sammsammulist juhendit täiendavad fotod seebiteo eri etappidest.
Teoreetilisest osas on lisaks toodud veel juhised oma seebiretsepti koostamiseks ja nipid piimaga seebi valmistamiseks. 20 fotodega varustatud retsepti tutvustavad erinevatele nahatüüpidele mõeldud seepe.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lihtne seebitegu, Helen Idarand, Wild Frog 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Meisterdamine alla viimati lisatud:
Reet Ollino, Batika,
Saara Kirjastus, 2005, hind: 15,00 eurot
Elmar Meiorg, Tööõpetus IV-VI klassile. Metallitööd,
Valgus, 1986, hind: 3,00 eurot
August Kõrbe, Kodumeister,
Valgus, 1987, hind: 4,00 eurot
Külli Kroon; toimetaja Kati Allmäe, Ehete õpituba. Polümeersavist ehted,
Pegasus, 2014, hind: 16,00 eurot
Niina Freiberg, Lihtsate asjade võlu,
Avita, 2003, hind: 9,00 eurot
Werner Hirte, Teeme ise 1000 asja (Teeme ise tuhat asja),
Valgus, 1977, hind: 9,00 eurot
Christi Kütt, Pihuloomad. Lühike õpetus mänguasja meisterdamiseks. Palm pets. Guidelines for making the toy,
Eesti Loomeagentuur, 2008, hind: 18,00 eurot
Dietrich Engelhard, Meisterdamist koduaias. Üle 2000 joonise ja tööjuhise abiks hubasuse loomisel koduaias,
Tormikiri, 2001, hind: 13,00 eurot
Kauksi Ülle; toimetas Silvi Palm, Seto ikebaana. Luulõtuisi ja laulusõnno 2019-2021,
Seto Ateljee Galerii, 2021, hind: 5,00 eurot
Adelheid Müller, Constanze von Wildenradt, Nõelaga viltimine. Armsaid ideid mõnusate vildist loomade tegemiseks,
Tormikiri, 2006, hind: 13,00 eurot
Meisterdamine all on 293 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!