Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
SilmarillionAutor(id): J. R. R. Tolkien; toimetanud Christopher Tolkien
Kujundaja: Jan Garshnek
Kirjastus: Rahva Raamatu Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Zingel, Priit Zingel
ISBN: 9789916145357
Lehekülgi: 560
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Silmarillion” on ülestähendus Vanadest Aegadest ehk Maailma Esimesest Ajastust. „Sõrmuste Isandas” jutustati suurtest sündmustest Kolmanda Ajastu lõpul. „Silmarillioni” lood on legendid, mis pärinevad palju varasemast minevikust ja jutustavad ajast, kui Morgoth, esimene Must Isand, elas Keskmaal ja kõrghaldjad läksid tema vastu sõtta, saamaks tagasi Silmarile.
Kuigi raamatu pealkiri on „Silmarillion”, sisaldab see peale „Quenta Silmarillioni” ehk päris „Silmarillioni” ka nelja lühemat tööd. Raamatu alguses toodud „Ainulindalë” ja „Valaquenta” on „Silmarillioniga” lähedalt seotud, kuid raamatu lõpus paiknevad „Akallabêth” ja „Võimusõrmustest” on täielikult eraldi seisvad ja sõltumatud jutustused.
J. R. R. Tolkien ei jõudnud „Silmarillioni” oma eluajal avaldada, jättes selle lõpetamise ja avaldamiskõlblikuks toimetamise poja Christopher Tolkieni ülesandeks.
Märksõnad:
inglise ilukirjandus
fantaasiaromaanid
The Silmarillion. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Silmarillion, J. R. R. Tolkien; toimetanud Christopher Tolkien, Rahva Raamatu Kirjastus 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Anton Hansen Tammsaare, Jutustused II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare; koostanud: Eerik Teder, Jutustused (1. osa),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot
Anton Tammsaare, Kõrboja peremees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 7,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Anton Tammsaare, Tõde ja õigus IV,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 7,00 eurot
Veera Saar, Ukuaru,
Eesti Raamat, 1976, hind: 5,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Ma armastasin sakslast. Romaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot
Victor Hugo, Hüljatud I-III,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Anton Tammsaare, Tõde ja õigus III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 5,00 eurot
Viivi Luik, Ajaloo ilu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22544 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!