Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Võrumaa saaga. Kolmas raamat. Rindejooneta sõdaAutor(id): Jaan Ellen
Kirjastus:
Linn:
Aasta: 2001
Originaalkeel:
Lehekülgi: 240
Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 142 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T292#
Tõsilugu eestlaste varjuelust sõja lõpul ja esimesel «rahusuvel». Avaneb vaateid punaterroristide julmale tegevusele ja rahva vaibumatule vastupanule. Teose teine osa käsitleb metsavendi abistanud Võru koolinoorte käekäiku. Tegevus kandub Kolõmale, Irkutski oblastisse ja teistesse paikadesse riigis, mida kutsuti katuseta vanglaks.
Eakate inimeste mälestusi ja arhiivides kaua varjatud kirjasõna tutvustades soovib autor, et nii tänased kui ka järgnevad põlvkonnad ei unustaks, millist hinda on tulnud maksta Eesti Vabariigi iseseisvuse eest.
Märksõnad:
Eesti ajalugu
elulood ja memuaarid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Võrumaa saaga. Kolmas raamat. Rindejooneta sõda, Jaan Ellen, 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Anna Politkovskaja, Putini Venemaa,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 11,00 eurot
Sirje Endre, Mart Laar, Urmas Ott, Teine Eesti. Eesti iseseisvuse taassünd 1986-1991,
SE & JS, 1996, hind: 17,00 eurot
Stéphane Bruchfeld, Paul A. Levine, Jutustage sellest oma lastele... Raamat holokaustist Euroopas aastatel 1933-1945,
Iisraeli Sõbrad, 2003, hind: 5,00 eurot
Mai Krikk, Läänlaste ja saarlaste oma politsei 1918-1940,
Olion, 2003, hind: 16,00 eurot
Henriku Liivimaa kroonika,
Vaba Maa, Maarjamaa, 1962, hind: 12,00 eurot
Werner Hilgemann ja Hermann Kinder, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo atlas ja käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 18,00 eurot
Jonathan Fenby, Allianss. Lugu sellest, kuidas Roosevelt, Stalin ja Churchill võitsid ühe sõja ja alustasid järgmist,
Olion, 2009, hind: 24,00 eurot
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 17,00 eurot
Ants Kõverjalg, Valikud elus I: surmaväljad,
Hotpress Kirjastus, 2006, hind: 13,00 eurot
Aksel Tiideberg, Puka vald läbi ajalootuulte,
Puka Vallavalitsus, 2005, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5944 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!