Teema: Eneseabi
Pealkiri:
Ühenduses hobustega. Elutarkus, mida jagavad hobusedAutor(id): Margrit Coates
Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Iida-Leena Allik
ISBN: 9789985997871
Lehekülgi: 176
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 190x246
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Margrit Coates on rahvusvahelist tunnustust võitnud töö eest loomade tervendaja ja vahendajana. Ta on ka raamatute „Healing for Horses” ja „Horses Talking” autor. Raamatus „Ühenduses hobustega” räägib Coates esimest korda sellest, kuidas hobused saavad inimestele tervendust ja juhatust pakkuda.
Kas sooviksid oma elu rikastada ning hobustega kõige sügavamal tasandil ühendusse astuda? „Ühenduses hobustega” uurib vaimseid õppetunde, mida neilt imelistelt loomadelt saada võime. Kui hobustega suhtlemise olemust tõeliselt mõistma hakkame ja nende rolli oma elus tõlgendada oskame, siis õpime ennast arendama, paremini suhtlema ja veel palju muud. See erakordne raamat toob meieni tõsielulisi lugusid, võimsaid kogemusi sellest, kuidas hobustega suhtlemine võib muuta kogu elu – loovamaks ja edukamaks.
Nagu peagi avastad, on ka sinu enda hobune või poni üks imeline loom, kel on sulle palju õpetada …
Märksõnad:
hobune
loomade käitumine
loomade suhtlemine
suhtlemine
loomateraapia
tervenemine
Pilgrim
Connecting with horses : the life lessons we can learn from horses. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ühenduses hobustega. Elutarkus, mida jagavad hobused, Margrit Coates, Pilgrim 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Michele Elliott, Kiusamine,
Koolibri, 2000, hind: 8,00 eurot
Aleksander Pulver, Toimetulek iseendaga. Kakskümmend üks sammu enesekindluse poole,
Fontes, 1991, hind: 5,00 eurot
Anti Kidron, Oska olla enda psühholoog,
Valgus, 1997, hind: 8,00 eurot
Manuel J. Smith, Kui ütlen EI, tunnen end süüdi. Kuidas elus hakkama saada – süstemaatiliste enesekehtestamisoskuste kasutamine,
Väike Vanker, 2004, hind: 15,00 eurot
Dale Carnegie, Ärge muretsege, hakake elama!,
Ilo, 1992, hind: 6,00 eurot
Anti Kidron, Nõks. Pinguta vähem, saavuta rohkem,
Mondo, 2017, hind: 14,00 eurot
Th. H. Van de Velde, Abielutehnika 1,
Persona, 1990, hind: 4,00 eurot
Th. H. van de Velde, Abielutehnika II,
Perona, 1992, hind: 3,80 eurot
Ülo Vihma, Inimene konfliktide keskel,
Äripäev, 2006, hind: 19,00 eurot
Melita Denning, Osborne Phillips, Psüühiline enesekaitse,
Sinisukk, 2000, hind: 7,00 eurot
Eneseabi all on 1337 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!