Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Viieküüruline kaamel ja teisi naljajutteAutor(id): Markus Saksatamm
Kujundaja: Villu Koskaru
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949850624
Lehekülgi: 96
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 168x230
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
"Viieküüruline kaamel ja teisi naljajutte" on uus kogumik Markus Saksatamme naljakaid lastelugusid. Raamatus kohtume erinevate värvikate tegelastega nagu viieküüruline kaamel, naljahambast pelmeenid, sõnakuulmatu prügi ja susistav vaskuss. Markus Saksatamm on varem avaldanud populaarsed lasteraamat "Tont ja mannapuder", "Kass ja kinopilet", "Ruubert, lohe ja laevapoisid" jt. Raamatu on illustreerinud Anni Mäger.
Märksõnad:
Tänapäev
Anni Mäger
eesti
lastekirjandus
jutud
huumor
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Viieküüruline kaamel ja teisi naljajutte, Markus Saksatamm, Tänapäev 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Karl August Hindrey. Koostaja Reet Krusten, Poisid, koerad ja teised toredad,
Ilmamaa, 1995, hind: 2,60 eurot
Robert Vaidlo, Lood Kukeleegua linnast I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 6,00 eurot
Eno Raud, Ninatark muna,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Annaliisa Sisask-Silla, Tähe-täpsi seiklused,
Cum Laude, 2011, hind: 7,00 eurot
Heli Reichardt, Kuuks ja kullerkupp. Leenu ja Liisu lood. Kolmas raamat,
Ridalane OÜ, 2022, hind: 7,00 eurot
Leelo Tungal, Kollitame! Kummitame! Ehk, Kollikooli kasvandike juhtumisi tänapäeval,
Tänapäev, 2022, hind: 6,00 eurot
Ivo Parbus, Vares Vassili von Kohutav ja teised tublid tallinnlased (jutte lastele ja lapsemeelsetele täiskasvanutele),
Hotger, 2018, hind: 10,00 eurot
Urmas Nemvalts, Väikeste meeste jutud,
Grenader, 2006, hind: 15,00 eurot
Juhani Püttsepp, Anni rännuteel,
Saara Kirjastus, 2005, hind: 7,00 eurot
Jaan Rannap, Klaabu,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3611 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!