Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti-inglise vestmik. Estonian-En..""32. kooli saladus ehk Karajani mur..""Uus Crusoe""Perihveerija päev""Vanavanemate viisivakk. 29 vanavan..""Tänapäevased sõjalennukid. Aren..""Küla Karla värsivihud""Närukael""Surm purjede all""Peres on imik""Püüa mulle fööniks""Väikeste kiskjaliste paviljon""Varia leksikon III""Huum. Luule ja lausumised 1975-200..""Eesti Vabariigi põhiseadus""Vanamehed seitsmendalt. Jalutuskä..""Külmavereliselt. Dokumentaalne ki..""Kristiina, see keskmine""Käed üles!""Hirmunud tütarlaps""Varas""Kõik see Issanda loomaaed""Hääletu ruum""Louis XIII. Armulood prantsuse õu..""Võõrsõnastik [VS 2015]""Kavalam kui inimene. Rottide ja in..""Marjade raviomadused""Mina, Claudius. XX sajandi romaan""Ülestõusmise valguses""Salamaja piir""Prantslannad ei vaja iluoppe""Maailmakirjanduse leksikon. 1000 k..""Vana telemasti varjus. Lugusid raa..""Loomade elu 3. köide. Selgrootud ..""Siluett 1986. Kevad""Läbilööjalammas ja marukoer""Seitse venda""Valge-toonekurg""Loomalapsed ja nende emad""Midagi pole kaotada""Nad ründasid taevast. Ajalooline ..""Vene vägilased""Ülalt vaadata on lõbus! (1. osa)..""Montezuma tütar""Ulenspiegel ja Lamme Goedzak. Nend..""Ei jäta elamata""Tomat. Salatist vürtsmoosini""Traktorid T-100M, C-100""Vabana sündinud""Kuuskümmend aastat Nõukogude Sot..""Eesti Entsüklopeedia nr 7 (EE 7) ..""Vana-Liivimaa maapäev. Ühe kesk..""Mina, sina, meie. Lugemismaterjal ..""Techne""Topi""Tulemüür""Tükk elatud elu. Tekste 1986-1989""Sookoll ja sisalik""Mõrvad Monte Carlos""Meessoo põhjalik välimääraja""Seksuaalsete toimingute, kalduvust..""Tõde Eestist""Inglise-eesti sõnastik""Hauad põlismetsas. Mälestusi suu..""Raamatumõtted""Laste suvemütsid""Pikk päev""Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravis..""Pärnu teater 1875-1972""Polgu poeg""Lahendamata juhtum""Mul on kodus merisiga""Käed üles!""Abiks klubitöötajale. Metoodilin..""All-linn""Võitjad sohki ei tee. Ka mitte ra..""Metsavennad""Antiigileksikon""Lumi sulab""Kes selle tamme istutas?""Vaene väike rikas tüdruk""Mina ja Kostja, mu vanem vend""Võilillevein""Nupuka aiapidaja väikesed kavalus..""IQ mõistatused""Tööstusomand ja globaalmajandus""Siluett 1987/4""Armastuse varjus""Puhkus koomas""Herald Eelma [lühimonograafia]""Kuidas kaaluda elevanti? Nuputamis..""Haldjakuningas""Mina ja tänav. Õpilastele liiklu..""Eesti Nõukogude Entsüklopeedia 3..""110 mõtlemisülesannet""Jõuluseiklus""Viljapuude lõikamine koduaias""Eesti rahvapärased kirstud ja vak..""Vahemees""Energiast, elektriautost ja elukes..""Teo televiisor (luuletused)""Loomade ränded""Dracula""Kartulitoite""Minaringid""Ivan Julm. Esimene Vene tsaar (153..""Kust tulevad miksid?""Altja""Anna Karenina I-II (komplektina)""Miljardär Roosi rõõmud""Kassiraamat""Teekond Ayia Triadasse""Park on paradiis looduses ja kunst..""Tartu Akadeemiline Meeskoor 1912-1..""Valga rajoon"
115 tk kogusumma: 841,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Läkitus Egiptusesse
Autor(id): Martin Paan
Kujundaja: Mari Kaljuste


Kirjastus: Tuul ja Nool
Linn:
Aasta: 1998
Originaalkeel:
ISBN: 9985605365
Lehekülgi: 144

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 145 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
Martin Paani «Läkitus Egiptusesse», on samavõrd metakultuurne kui «Väike prints» või «Roosiromaan» (mõlemale tundub Paan ka vihjavat). Enim on tekst aga hoopis kui Schroedingeri kass – kujuteldav kiisu testkambris, mille elu-surma vahelist tasakaalu on kambri ja kiisu tajuja paratamatult määratud ühe või teise totaalsuse suunas häirima. Mis kassiga juhtub, kummale poole ta teadvusest satub, on küllap täiesti juhuslik, kuid määrab ära tajuja kogu edasise enesetunnetuse ja suhte teadvusesse. Illusioon, et kõik on hoomatav siin ja praegu, tugitoolis kamina ees, võib olla tõelise süvakaemuse eeltingimus. Või ka lõpliku tuimastumise eeltingimus. Toda kahelisust ära tundes on lugeja aga taas Schroedingeri kassiga silmitsi. Kui mult küsitakse viimase kümne või paarikümne aasta olulisimat eesti teost, siis nimetan ikkagi esimesena «Läkitust Egiptusesse». Isegi eespool Unduski, Kõivu, Kaplinski, Krossi ja Kareva teoseid. Riskin ma nii oma 'ga? Hää on. Berk Vaher, kriitik (Arter, 01.08.2000)


Märksõnad
romaanid
eesti
ilukirjandus
proosa

Hind: 8,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Paavo Matsin / Paša Matšinov, Gogoli disko,
Lepp ja Nagel, 2015, hind: 20,00 eurot

Marek Vahula, Talvetants. Elupalade romaan,
Marek Vahula, 2018, hind: 14,00 eurot

Eduard Bornhöhe, Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajast,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot

Herman Sergo, Randröövel (Näkimadalad järg),
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot

Aadu Hint, Tuuline rand I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 4,00 eurot

Aadu Hint, Tuuline rand I,
Eesti Raamat, 1952, hind: 6,00 eurot

Aadu Hint, Tuuline rand III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 3,00 eurot

Aadu Hint, Tuuline rand II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 4,50 eurot

Aadu Hint, Tuuline rand II,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,50 eurot

Aadu Hint, Tuuline rand II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4428 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat.ee
Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat.ee
Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat.ee
Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat.ee
Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat.ee
Läkitus Egiptusesse, Martin Paan, Tuul ja Nool 1998 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud