Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Berlitzi reisijuht: Gran CanariaAutor(id): Pam Barrett
Kirjastus: Tea
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel:
Tõlkija: Vahur Lokk
ISBN: 9789985715666
Lehekülgi: 144
Sari: Berlizi reisijuht
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 105 × 144 mm
Suurus: väikeses formaadis pehme kaanega
Sisu:
Reisijuhist leiab olulist teavet Gran Canaria kohta: vaatamisväärsused, söögi- ja majutuskohad, ostlemispaigad ja meelelahutusvõimalused. Raamat sisaldab ka üldist vajalikku reisiinfot.
Gran Canaria reisijuht on Gran Canaria avastajale asendamatu abimees. Raamat annab piirkondade kaupa lihtsa ja selge ülevaate kõige tähtsamatest vaatamisväärsustest ning teeb tee nende juurde hõlpsasti leitavaks. Lisaks erinevatele huviväärsustele leiab raamatust infot Gran Canaria ajaloo, eksootiliste puhkamisvõimaluste, kaubanduse ning söögi- ja majutuspaikade kohta. Raamat pakub ka olulisimaid hispaaniakeelseid väljendeid ning üldist vajalikku reisiinfot (politsei, arstiabi, turismiinfo jne).
Berlitzi reisijuht
Märksõnad:
ajalugu
ajaloo- ja kultuurimälestised
kuurordid
ajalugu
ajaloo- ja kultuurimälestised
kuurordid
Hispaania
Kanaari saared
Gran Canaria
reisijuhid
teatmikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Berlitzi reisijuht: Gran Canaria, Pam Barrett, Tea 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Eia Uus, Kirjad Buenos Airesest,
Postimees Kirjastus, 2021, hind: 22,00 eurot
Bill Bryson, Ülestähendusi väikeselt saarelt:ameeriklane Suurbritannias,
Eesti Raamat, 2018, hind: 15,00 eurot
Margot Roose, Minu Amsterdam. Normaalne on piisavalt hull,
Petrone Print, 2011, hind: 12,00 eurot
Eha Aulik McDonnell, Reisid talvest kevadesse,
Ilukirjandus ja Kunst, 2002, hind: 14,00 eurot
Indrek Rohtmets, Maria Mägi-Rohtmets, Kahekesi kõnnumaal,
Varrak, 2025, hind: 15,00 eurot
Regina Jaakson, Como järve ääres,
Heli Kirjastus OÜ, 2019, hind: 9,00 eurot
Enn Esko, Karilatsi, Taevaskoja, Põlva,
Maalehe Raamat, 2001, hind: 3,50 eurot
Leho Lõhmus, Jalutaja teejuht. Nõmme,
Solnessi Arhitektuurikirjastus, 2007, hind: 20,00 eurot
Friedebert Tuglase Majamuuseum. Дом-музей Фридеберта Тугласа. The house-museum of Friedebert Tuglas. Das Haus-Museum von Friedebert Tuglas. Friedebert Tuglaksen kotimuseo,
Perioodika, 1986, hind: 2,00 eurot
Liina Mittermayr, Minu Austria. Suusamägedest põgenikeni,
Petrone Print, 2019, hind: 12,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2165 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!