Teema: Alternatiivmeditsiin
Pealkiri:
Hea enesetunne sõrmemassaažiga. Enesemassaaž punktidel ja meridiaanidelAutor(id): Yu Kee Sheng
Kujundaja: Reet Helm
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Eva Nilson
ISBN: 9789949257324
Lehekülgi: 160
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Raamatus kirjeldatakse Yoshiro Tsutsumi tuntud metoodikat, mis sisaldab sõrmemassaaži harjutustekompleksi, tervendava hingamise praktikat, joogaasendeid ja harjutusi erinevatele lihasgruppidele, mis kõik aktiveerivad eluenergia liikumist.
Need universaalsed tehnikad on mitte üksnes mõjusad, vaid ka äärmiselt lihtsad. Iga võte, olgu see surve, vajutus, ringliigutus või pööre, puudutab ühekorraga mitut olulist bioaktiivset punkti või kanalit. Organismi pehme aktiivne mõjutamine viib kiiresti enesetunde püsivale paranemisele.
Lisamõju aitavad saavutada ka raamatus esitatud jooga-asana'd ja meditatsioonid erinevates kehaasendites.
Originaali pealkiri Пальцевый самомассаж по точкам и меридианам. Eesti keeles
Märksõnad
massaaž
punktimassaaž
kehalised harjutused
energiaravi
meditatsioon
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hea enesetunne sõrmemassaažiga. Enesemassaaž punktidel ja meridiaanidel, Yu Kee Sheng, Ersen 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Alternatiivmeditsiin alla viimati lisatud:
Evald Übi, Meeapteek,
Külim, 2008, hind: 7,00 eurot
Sari Norkola, Sinagi võid ravida. Bioenergia ja selle võimalused,
Sinisukk, 1994, hind: 4,00 eurot
Christine Wildwood, Aroomiteraapia. Massaaž eeterlike õlidega,
Sinisukk, 1997, hind: 6,50 eurot
Nick Ortner, Lahendused koputamise kaudu. Revolutsiooniline meetod stressivabaks eluks,
Pilgrim, 2014, hind: 25,00 eurot
Kaljo Mandre, Saialillesuvi. Õppinud apteekri pika elu jooksul kogutud teadmised ravimtaimedest,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 7,00 eurot
Koostaja Heldur Jõgioja, Kaika Lainest Vangani. I. Rahvameditsiini varasalv,
H. Jõgioja, 2008, hind: 7,00 eurot
Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo. Koostanud Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
2008, hind: 15,00 eurot
Kaljo Mandre, Saialillesuvi. Õppinud apteekri pika elu jooksul kogutud teadmised ravimtaimedest,
Maalehe Raamat, 2001, hind: 6,00 eurot
Oskar Kook, Johannes Tammeorg, Gustav Vilbaste, Eesti NSV ravimtaimed,
Valgus, 1984, hind: 4,00 eurot
Linda Hawes Clever, Elujõu retsept. Neli sammu energia, tervise ja elujõu taastamiseks,
ME, 2011, hind: 17,00 eurot
Alternatiivmeditsiin all on 894 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!