Õunakoogid ja muud head-paremat Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Vargus""Saksamaa käib maha. Ohtlik mäng ..""Kollaste lehtede aegu""Revolutsiooniline Venemaa 1891-199..""Teadmisek kutsehaigetele ja tööa..""Olin vaene Venemaa kolhoosnik... (..""Hotell Grand Babylon""Eesti kergejõustiku aastaraamat 2..""Küüditamine Eestist Venemaale. J..""Mis sina arvad, Freud""Raamat muusikast""Eestlase aeg. Uurimus Eesti rahvap..""Русско-украинские ..""Kuuba""Merelahing. Merelahingute ajaloost""Eestlase aeg. Uurimus eesti rahvap..""Alytus""Teekond karistusala sügavusse""Vandenõu rahu vastu. Inglise ajak..""Kuidas sobime…Mina, NAINE""Grimaldid. Frivoolne õukonnakroon..""Ülikool ja keelevahetus""Roosid järelmaksuga""Mahtra sõda""Öised külalised""Koolipoisid Vabadussõjas""Sügavikku vajudes""Venemaa tsaarinnad (1547–1918)""Armastuspõgenik""Allergia""Kodutohter 1989/5-6""Globaalne Eesti""Lapsepõli""Piimaneiu ja kannutäis piima""Manne""Peaaegu inimene""Vene Vabastusarmee tragöödia 194..""Minu legendaarne tüdruksõber""Kolme krooni kuningriigis""Mõtteid puu otsast""Kõige kõrgemal tasandil. Teine o..""Ümbersündimine""Vahukommid hommikusöögiks""Häving""Tallinna vanadest apteekidest kuni..""Majesteet! Viimased suured monarhi..""Klassikaline kreeka köök""Kosida kõlvatut leske""Pilte rahvaloendusest. Census Snap..""Must teemant""Meie, karjalased""Kallis Cassandra""Nõukogude anneksioon ja riigi jä..""Saladuste suvi""Kas Jeesuse portree? Torino surili..""Lerna hüdra. Kriminaaljutustus""Miiniristleja leekides. Jutustus L..""Kurtide vabariik""Laste traumatism""Tervise sepistamine""Taevane ja maine armastus. Marguer..""Jänesepoeg Jänks + DVD""Sotsialistid ja kommunistid Eestis..""Seitsmeviilumaja""Esimene tsivilisatsioon. Maailm po..""Klamüdioos""Põlvamaa - rohelisem elu""Ilmakoer Muki""Itaallaste ajalugu. 2. osa""Korea muinasjutud""Soome muinasjutte""Saddami usaldusmees""Spencerville""Ebatsensuursed juhtumid""Gonorröa""Автомобиль КамАЗ. ..""Maia rahvas""Rauaaja kultuuri kujunemine Eesti .."
78 tk kogusumma: 647,60 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest
Autor(id): Ann-Kristin Hallgren

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9985309693
Lehekülgi: 64

Seisukord: normaalses seisukorras

Mõõdud: 217 × 218 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
SEE KASUTATUD RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 076


Paljude jaoks on õun ainult õun, kuid tema koore all peitub tegelikult terve maitseelamuste maailm. Kujutage ette lõhnu ja ootust, mis täidab kogu toa, kui ahjust soe õunakook välja võetakse, ootust, et see taheneks ja varsti vanillikastmega üle ujutataks. Käesolevas raamatus jagab Ann-Kristin Hallgren teiega oma absoluutseid lemmikuid, et neid tehtaks ja nauditaks üha uuesti ja uuesti.
Retseptiraamat õpetab, kuidas õuntest kõikvõimalikke magusroogi valmistada: erinevaid kooke, torte, muffineid või ka kompotti.


Originaali pealkiri Äppelkakor. Eesti keeles

Märksõnad:
õun
koogid
kondiitritooted
kokaraamatud

Hind: 14,00 EUR
Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

koostaja Maire Suitsu, Sõbranna kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2001, hind: 4,00 eurot

Marje Sepp, Saledaks saada, saledaks jääda,
Perioodika, 1994, hind: 4,00 eurot

Marguerite Patten, Jeannette Ewin, Toitumissoovitused artriidi leevendamiseks. Eneseabiplaan ja üle 60 toiduretsepti. Jätke valuga hüvasti loomulikul teel,
Ersen, 2003, hind: 14,00 eurot

Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1985, hind: 3,50 eurot

Angelica Uudeküll, Potiemanda parimad palad. Parimad palad argipäevaks. Parimad palad pühapäevaks,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 12,00 eurot

Angeelika Kang, Lia Virkus, Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 20,00 eurot

tekst: Maire Suitsu ; toimetaja Lia Virkus ; retseptid: Harri Ilves, Lia Virkus, Eesti köök. Estonian cooking,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 18,00 eurot

Hilda Ottenson, Hoidised,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot

Pille Enden, Kodukirja parimad palad 2009,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 5,00 eurot

Pille Enden; Peatoimetaja: Aita Kivi, Kodukirja parimad palad 2008,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 4,50 eurot



Kokaraamatud all on 2340 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest, Ann-Kristin Hallgren, Varrak 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud