Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Allee õnneniAutor(id): Ene Arikainen
Kirjastus: Rajakaar
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949722969
Lehekülgi: 168
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 216x153
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Kui elad ise selle kõige sees, siis ei saa arugi, missugune kingitus elult sulle on antud. Hiljem muidugi, kui sellest ilma jääd, oskad seda hinnata …“
Raamatusse „Allee õnneni“ on ehedas mahlakas emakeeles kirja pandud elupildid taasiseseisvumise järgses Eestis läbi noore aednikupiiga Riine ja teda ümbritsevate inimeste silmade.
Tuleb välja, et pole need eestlased läbi aegade olnud nii tasased ühti – ellu jagub nii emotsioone kui armastust, vürtsi ja romantikat, kainet mõtlemist ja vahel ka lausa uskumatuid kriminaalseid seiku.
Lugudele lisavad omakorda võlu Merike Mäemetsa vahvad illustratsioonid.
„Allee õnneni“ on teine raamat Ene Arikaineni sulest. 2019. aastal nägi temalt trükivalgust raamat „Kõik müügiks“ äärmiselt kaasahaaravalt kirjeldatud lugudega Eesti inimeste eluolust Tartu ümbruses II ilmasõja järgsetel aastatel kogu selle võlus ja valus.
Märksõnad:
Rajakaar
Merike Mäemets
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Allee õnneni, Ene Arikainen, Rajakaar 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Santa Montefiore, Pääsuke ja koolibri,
Varrak, 2005, hind: 10,00 eurot
Heino Kees, Kannatuste algus,
1993, hind: 4,00 eurot
Sally Rooney, Normal People,
Faber & Faber, 2018, hind: 6,00 eurot
Georges Simenon, Saint-Pholieni kiriku poodu,
Eesti Päevaleht, Varrak, 2013, hind: 5,50 eurot
Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmesi memuaarid,
Eesti Päevaleht, 2013, hind: 5,00 eurot
Viivi Luik, Ajaloo ilu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot
Lora Davids, Märguanne kõrgemalt,
Odamees, 2012, hind: 4,50 eurot
Sondra Tabit, Kohtumine keskööl,
Odamees, 2012, hind: 2,50 eurot
Helena Norman, Truu petis,
Odamees, 2013, hind: 4,00 eurot
Johanna Reeds, Anonüümkiri,
Odamees, 2021, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus all on 22853 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!