Zeusi nimel Kreeklased – Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Maailmakord""Väljendiraamat""Pocahontas""žúry a perzské ažúry""Kaks õde""Leninism ja rahvuslik vabadusliiku..""Tsaaririik maailmasõjas""Kodu 1927/23. Perekondlik kirjandu..""Läänemaa muuseumi toimetised (4...""Talvelaps""Akadeemia 2002/9""I remember Slovakia""Hõbeda laulud. Luulet 2015–2016""Pidipudi targutused""Kiri Giuliale""Hitleri punkris""Läti-eesti sõnaraamat""Lendamine ja ujumine. Katseid õhu..""Musta kissa""Hulgateooria [õppevahend]""Väljapraakimine. Ulmepõnevik""Komsomoliautasud""Koer""Kodu 1927/15. Perekondlik kirjandu..""Fortnite. Mängujuhend""Eesti seente määraja I""Luik""Paul Luhtein ja tema looming (Graa..""Kosmeetika aabits""Siin ja praegu: kohaloleku jõud""Platoo ja stepp""Jamasuutra. 29 kentsakat poosi""25 små gulliga Amigurumidjur""Jumesta ennast õigesti""Päritoluhaavad. Vabane peremustri..""VEKSA kalender 1990. Väliseestlas..""Laiskus on pool elu. Kes aeglaselt..""Jäägrid ja aktivistid""Jaapani meri, detsember""When I Was Puerto Rican""Saksa-Eesti fraseologismide ja vä..""Teaduse ajaloo lehekülgi Eestist ..""Metsasõbra teatmik""Evald Okas""Mitmesuggused annid, agga sesamma ..""Elektrotehnika praktikum keskkooli..""Linnahiir ja külahiir""Novelle ja jutustusi (1885-1886). ..""Ah, Teofilis!""Tuhat nõuannet""Hullumeelsuse mõnud""Arvutusmeetodid""Tee Kristuse juurde""Kõrgem matemaatika. Õpik tehniku..""Tartu eksliibristel (kataloog)""Suur kooliteatmik. Reaalained ja i..""Ettevaatust! Arvuti! (2. osa)""Elevant""Bernard Shaw ja teised""Lind tormis""Üldmaateadus gümnaasiumile""Bridget Jonesi päevik""Inimesed ja automaadid""Armastage targalt. Leidke see, ked..""Akadeemia 1997/8""Ilusad päevad""Matemaatika X klassile""Matemaatika V klassile. 1. osa""Igati""Vikerkaar 2002/5-6. Eesti Kirjanik..""Indiaani püramiidide saladused""Väikesed metslased""Madonna Like An Icon""Matemaatika tööraamat I klassile..""Valgusõpetus. Katsematerjal 7. kl..""Millenary Tartu. The city of youth..""Must opaal""Enesemuutmise kunst""Kriket Poolas""Füüsika IX klassile. Elektriõpe..""Tallinna VI graafikatriennaal. 24 ..""Juriidiliselt on kõik korrektne""Chourmo (2. osa)""Vabanemine kuulmise läbi. Mälest..""''Fram'' polaarmeres I-II""Pontu ja Priidu""Crainquebille (novellid)""Rannaraamat""Päikesest ida pool""Mõtteharjutused""Statistika algkursus""Vanaisa jutud""Matemaatika töövihik IV klassile..""Tessera""Joonestamine üldhariduslikele koo..""Egget""Metsavahimajas""Laululõimi sõõrisammul"
98 tk kogusumma: 792,56 EUR

Teema: Esoteerika
Pealkiri: Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid
Autor(id): Erich von Däniken
Kujundaja: Tiina Alver


Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Heino Pedusaar
ISBN: 9985576691
Lehekülgi: 304

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 120 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis pehme kaanega

Sisu:
Erich von Däniken on meie planeeti külastanud maaväliste tsivilisatsioonide külaskäikude jälgi otsinud igast maailma nurgast.
Selles raamatus uurib ta tähelepanelikult kreeka kultuuri muistseid allikaid. Dänikeni «jälitustöö» on toonud päevavalgele arvukalt tõendeid, et aastatuhandeid enne meie aega eksisteeris Kreeka aladel kõrgelt arenenud tehniline kultuur. Von Däniken esitab oma raamatus täiesti uudseid tõlgendusi nii kreeka müütide, kultuspaikade kui -objektide kohta.


Märksõnad
maavälised tsivilisatsioonid
mõistatuslikud nähtused
hüpoteesid
antiikaeg
kultusekohad
esiajalugu
kultuuriajalugu
ajaloo- ja kultuurimälestised
ajalooallikad
antiikmütoloogia
mütoloogia
hüpoteesid
kultusekohad
Atlantis
Vana-Kreeka
aimekirjandus
Im Namen von Zeus. Eesti keeles

Hind: 18,00 EUR
Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat.ee
Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat.ee
Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat.ee
Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat.ee
Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat.ee
Zeusi nimel. Kreeklased – mõistatused – argonaudid, Erich von Däniken, Ilo 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud