Keltide müüdid ja legendid, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Märt Laarman. 22. II 1896 - 18. I..""Juuda paar""Kümme käsku kaaskodanikele""Laulab Kalmer Tennosaar""Inglise-eesti ja eesti-inglise är..""Pikk päkapikupäev""Naer on terviseks. Lõbusaid lugus..""Läbi heitlike aegade. Tagasivaade..""Truu alam""Külluse ja armastuse sagedus""Metsik manner. Euroopa pärast Tei..""Tartu ajalugu""Gösta Berlingi saaga""Publitsistika III (1926-1940). Kog..""Hermann Tõnissoo, laevakapten""Vaikne tüdruk""Sinu arvuvõti""Psühholoogilised testid""Madonna kui ikoon. Täielik biogra..""Teesklusõnn""Matsi talust lennuakadeemiani""Üliõpilastöö kirjutamine ja vo..""Elektriku käsiraamat""Ärge muretsege, hakake elama!""Õpilaste kodu-uurimistöid 9. osa..""Minu pusleraamat. Lemmikpildid""Liikluseeskiri ja liiklusmärgid. ..""Pimedus""Oma silm on kuningas. 15 minutit s..""Uusi pildikesi ''Kevadest''""Tulbid kosmodroomilt""Jeruusalemm""Olaf Prinits trükisõnas ja konts..""Kahekili kondid""Perekond Thibault I-IV""Proua Marta Oulie. Truu abikaasa""Avesta ja aarialaste iidsed saladu..""Gulliveri reisid""Perekond Thibault II""Võlavalgel (luuletusi 1990-1994)""Sügaval läänes""Depressioon""Eesti perepeod. Estonian family ce..""Inglite sõnumid""Botaanik. Washington Poe 5""Suur laste arvutiraamat""Hello Kitty koolis""Pimeduse rahvas. Seiklusjutud Barb..""Tants hauakividel""Vananemine I""Prantsuse leitnandi tüdruk""Päikese poole""Kadunud naine. Sari Varraku ajavii..""Ööloom""Diogenese latern. Valimik nõukogu..""Kümme tuhat Einsteini""Kohalolu kiires elus. Lihtsad mind..""Kalajärv Vagula""Kõik roosidest""Hirmunud tütarlaps""Kirjad kasetohul""Desiree""Matk minevikku I""Aastate astmeilt""Ristunud saatused. Novellid""Vet in a spin (Loomaarst pöörise..""Klockrike teekond""Väärikas vananemine: müüdid ja..""Peeter ja mina""Vagiina monoloogid. V-päeva välj..""Kata võimlemiskool""Erki päästab tsirkuse"
72 tk kogusumma: 603,60 EUR

Teema: Eeposed, legendid, müüdid
Pealkiri: Keltide müüdid ja legendid
Autor(id): James MacKillop
Kujundaja: Villu Koskaru


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Marek Laane
ISBN: 9789949270149
Lehekülgi: 404

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 147 × 221 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
„Keltide müüdid ja legendid“ annab hea ülevaate keldi kultuurist ja mütoloogiast. Kuigi paljud loevad selle kultuuri levilaks Loode-Euroopat (Suurbritannia, Iirimaa, Mani saar, Gallia, Bretagne), elasid „keldi“ ühisnimetaja alla arvatud hõimud suuremal osal Euroopa territooriumist. Autor üritab kõigepealt piiritleda, keda üldse saab nimetada keltideks ning seletab, millistel leidudel ja allikatel põhinevad meie teadmised keltide kohta. Järgneb ulatuslik käsitlus keldi pühadest ja pühakutest, religioonist, teispoolsusest ja müütidest. Märkimisväärsed on ka raamatu lisad, kus on keldi mütoloogia olulisemate tegelaste nimekirjad, nimede hääldusõpetus ning põhjalik indeks. Kokkuvõttes on tegu seni kõige põhjalikuma eestikeelse raamatuga keltide kohta. James MacKillop on Onondaga Ülikooli emeriitprofessor Syracuse´is ning Harvardi ja Rennes´i ülikoolide külalisprofessor. Ta on kirjutanud rea artikleid ja raamatuid keldi kultuuri ja keelte ning Iirimaa ajaloo ja kultuuri kohta.

Hind: 20,00 EUR
Teema Eeposed, legendid, müüdid alla viimati lisatud:

Heino Gustavson, Igal kohal oma lugu (Eesti kohamuistendid),
Eesti Raamat, 1981, hind: 7,00 eurot

Boris Kabur, Gilgameš. Veeuputuseaegseid lugusid Gilgameši eepose järgi,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,50 eurot

Friedrich Reinhold Kreutzwald, Alg-Kalevipoeg (Alg-Kalewipoeg),
Ammukaar, 2019, hind: 21,00 eurot

Peter Lewis, Võitluskunstide müüdid ja legendid,
Byronet, 2002, hind: 15,00 eurot

Sveta Aleksejeva ja Leelo Märjamaa, Cupido ja Psyche,
Draakon ja Kuu, 2002, hind: 4,00 eurot

Koostanud: Elias Lönnrot, Kalevala,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 17,00 eurot

Lugu Igori sõjaretkest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot

Mihhail Hudjakov. Toimetanud: Muš Nadii, KÕLDÕSINI AEG. Lugulaul udmurdi vägilasest. UDMURDI EEPOS,
Kirjastuskeskus, 2014, hind: 15,00 eurot

Beowulf (Anglo-saksi eepos),
Eesti Raamat, 1990, hind: 13,00 eurot

Maude Radford Warren, Kuningas Arthuri lood [ümberjutustus],
Avita, 2010, hind: 18,00 eurot



Eeposed, legendid, müüdid all on 254 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Keltide müüdid ja legendid, James MacKillop, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud