Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Kirjakeel, oskuskeel, üldkeelAutor(id): Rein Kull
Kujundaja: Jüri Kaarma
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2000
Originaalkeel:
ISBN: 9985929128
Lehekülgi: 256
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 145 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
See artiklikogumik sisaldab valiku Rein Kulli viimastel aastakümnetel ilmunud kirjutisi, mis koonduvad kolme teemaderingi:
¤ Kirjakeel ja selle korraldamine
¤ Oskuskeelekorralduse radadelt
¤ Uudsed sõnad kirjakeeles
Märksõnad
eesti keel
kirjakeel
oskuskeel
terminoloogia
keelekorraldus
uudissõnad
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kirjakeel, oskuskeel, üldkeel, Rein Kull, Eesti Keele Sihtasutus 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Eesti Õppekirjanduse Keskus; koostanud Lilian Kivi, M. Roosileht, Ettelugemik. 1. osa. 1. ja 2. klassile,
Haridusministeerium, 1990, hind: 6,00 eurot
koostasid Halliki Jürma ja Ülo Treikelder, (Linna)kirjanduslikud uitamised Tartus,
Tartu Linnaraamatukogu, 2023, hind: 8,00 eurot
Alli Lunter, Kirjandiõpetus. Õppematerjal gümnaasiumile,
Koolibri, 1999, hind: 4,00 eurot
Ave Ojaste, Kadri Kõverjalg, Korrektuurharjutused [õppematerjal lugemis- ja kirjutamisraskustega lastele],
K. Kabral, 1999, hind: 7,00 eurot
Priit Kulu, Tiiu Kuurme, Sulev Kuuse, Jakob Kübarsepp, Gerhard Lock, Toivo Maimets, Peep Nemvalts, Maret Nukke , Kaarina Rein, Peeter Saari ja Helena Sepp, Eesti teaduskeel keelterikkas teadusmaailmas,
Tallinna Ülikool, 2020, hind: 15,00 eurot
Toom Õunapuu, Kelmikas vormiraamat ehk sadakond veaohtlikku sõna,
Koolibri, 2000, hind: 5,00 eurot
Udo Uibo, Sõnalood. Etümoloogilisi vesteid,
Tänapäev, 2014, hind: 18,00 eurot
Linnart Mäll, Nulli ja lõpmatuse kohal,
Ilmamaa, 1998, hind: 13,00 eurot
Märt Väljataga, Kirjandus kui selline. Valik vene vormikoolkonna tekste,
Tallinna Ülikool, 2014, hind: 17,00 eurot
Reili Argus, Katrin Kern, Helika Mäekivi, Keeletoimetamine. Kõrgkooliõpik,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2023, hind: 15,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1364 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!