Tüdruk, kes mängis tulega Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Madalmaade maalikunst 15.-17. saja..""Ehitaja käsiraamat 2002/2003""Kristlik Kaitsja 1938/12. XIX aast..""Laululust 12. Rahvalik lauluvalik ..""Eesti NSV teatrid 1956/5""Mõtleb...""Iseseisvuspäev. Eesti lugu""Ilu ja tervis loodusest""Bellagrand""Hei, Dima!""Köögivilja kasvatamine""Lühiülevaade Eestimaa Kommunistl..""Filmilavastaja ja näitleja Kaljo ..""Teraviljade saagikuse suurendamise..""Ennustamine algajaile""Kasside salapärane kadumine""Styles and Motifs of Japanese Gard..""Söekaevurid. Eesti Päevalehe rom..""Influence of porosity of the carbi..""Mis on see ise: tekst, tagapõhi, ..""Sünnitusabi ja günekoloogia""Inglilausuja""Mõrv pereringis""Mõnda maaviljeluse arengust Eesti..""Ilm ja tervis""Tavatu tee. Armastuse, väärtushi..""Jää...""Takso Tallinna taevas""II Maailmasõda. Täpne ja näitli..""Looming 2024/4""Processivity of cellulases and chi..""Indian Wildlife (Insight Guides)""НЛО в секретных ар..""Eesti NSV Riiklik Akadeemiline Mee..""Uus testament. Laulud""Tööstuselektroonika""Suvi""Jutustus rattast""Kas eurotekstides on kohta ilusale..""Esteetikast""Viplala lood I-II""Struggles in the Baltic. The Eston..""Mittestandardne laps""Õnnekunstnik""Eesti keele tööraamat 4. klassil..""Sõdurinaljad""Tulimuld 1959/1. Eesti kirjanduse ..""Loomalaulud""Lähenev kabjaplagin. Apokalüpsis..""Rootsi keele õpik + 4 x CD plaat...""Püha Patricku legendid""Theory of Knowledge""Viimne linn""Krahvinna Rudolstadt I""Mälestusi Euroopast""Vormsi veri II""Hingejõu ilmed""Aed. Aianduse ajakiri 1938/6. XVI ..""Sisesadam. Triloogia III. osa""USA. Ameerika Ühendriigid""National Geographic 2002 September..""Mantovani's Treasury Of Melody. Re..""Majake Bois-Colombes’is""Poeg""Eesti Euroopa võrdlustes. Estonia..""Võlaõigus ettevõtluses""Tervise käsiraamat, vihik 4""Characterization and genetic studi..""Pikker 1986/1""Nõukogude Eesti muusikast""Uus tsivilisatsioon""Вязание-91. Альбом""Tööstusseadused ja määrused. M..""Maasikas salatites, kookides, hoid..""Tubased lapsed""Kuningatütar. Valik IV""Lastenäidendeid""Pilvelammas""Armastuse ime"
79 tk kogusumma: 791,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat
Autor(id): Stieg Larsson

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9789985319291
Lehekülgi: 608
Sari: Millenniumi-triloogia

Seisukord: veidi kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 145x203 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
#T330# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.

Millenniumi-tsükli teine raamat algab rahulikult, Lisbeth Salander ja Mikael Blomkvist ajavad kumbki oma asju, kuid siis pöörduvad Blomkvisti poole kaks inimest, kes on tegelnud prostituutidega äritsemise uurimisega. Neil on valminud sel teemal nii raamat kui ka teadustöö, kusjuures raamatus on mainitud ka mitmete tuntud inimeste ja politseitöötajate seotust selle äriga. Ajakiri Millennium kavatseb raamatu avaldada, kuid siis tapetakse selle autor ja tema elukaaslane. Mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Blomkvist ei usu Lisbethi süüd ja ta üritab temaga ühendust võtta. Tüdruk on aga jäljetult kadunud ning samal ajal, kui politsei teda tõenäolise mõrvarina otsib, alustab ajakirjandus tema ohjeldamatut mustamist. Lisbeth pole siiski inimene, kes end kergesti lüüasaanuks tunnistab, ning algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.


Stieg Larsson (1954–2004) oli ajalehe EXPO ajakirjanik ja peatoimetaja. 2005. aastal ilmus tal esimene romaan „Lohetätoveeringuga tüdruk“ (ilmus eesti keeles 2009. a. kevadel), mis pälvis kohe suure tähelepanu. 2006. aastal järgnes „Tüdruk, kes mängis tulega“ ning 2007. aastal triloogia kolmas osa „Purustatud õhuloss“. Need kolm pärast autori surma ilmunud romaani on kujunenud lühikese ajaga ka rahvusvaheliselt tõeliseks fenomeniks. Praeguseks on Larssoni raamatuid müüdud terves maailmas rohkem kui 15 miljonit eksemplari.

Millenniumi-triloogia

Hind: 14,00 EUR
Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 8,00 eurot

John Cleland, Fanny Hill. Ühe lõbunaise mälestused,
Olion, 1996, hind: 5,00 eurot

Hermann Hesse, Klaaspärlimäng,
Eesti Raamat, 1976, hind: 13,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Aarete saar. Must nool,
Eesti Raamat, 1990, hind: 7,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 13,00 eurot

George Sand, Consuelo I-II,
Eesti Raamat, 1988, hind: 9,00 eurot

Francis Scott Fitzgerald, Suur Gatsby,
Eesti Raamat, 1966, hind: 7,50 eurot

Comte de Lautréamont; kommenteerinud ja järelsõna kirjutanud Kristjan Haljak, Maldorori laulud,
Kaksikhammas, 2024, hind: 19,00 eurot

Mika Waltari, Turms, surematu. Tema maapealne elu 520.-450. aasta paiku eKr kümnes raamatus,
Monokkel, 1996, hind: 16,00 eurot

Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7186 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat, Stieg Larsson, Varrak 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud