Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Sinatra ja mina. Hilisöisel tunnilAutor(id): Tony Oppedisano
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Triin Tael
ISBN: 9789916634776
Lehekülgi: 280
Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 230x160
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Legendaarsest mahehäälsest lauljast ja näitlejast Frank Sinatrast on kirjutatud kümneid raamatuid. Publikut on alati köitnud tema elukaare kõik detailid: karjäär, romantilised suhted ja ärid, tema isiksus ja stiil. Sellest hoolimata aimub minevikku pilku heitvates portreedes ikka ja jälle teatavat tabamatust. Seda kuni praeguse, Frank Sinatra lähima usaldusisiku ja tema viimaseks jäänud meeskonnaliikme Tony Oppedisano erakordselt intiimse pilguheiduni, mis pakub unustamatu iidoli kohta palju uut infot.
Hilisöistel tundidel, enam kui kahel tuhandel ööl, vestlesid Frank ja Tony kõigest – muusikast, perekonnast, sõpradest, suurtest tunnetest, saavutustest, kordaminekutest, ebaõnnestumistest ja pettumustest, elust, mida nad elasid, elust, mida nad soovinuks elada. Nendes äärmiselt avameelsetes jutuajamistes rääkis Sinatra lähedasest, kuid keerulisest suhtest isaga, konfliktidest plaadifirmadega, pummeldamistest Vegases, armusuhetest oma aja kaunimate naistega, hiilgavast menust maailma suurimatel lavadel, keerukast läbisaamisest oma andekate lastega ja ennekõike pühendumisest oma ametile.
Viimasel elukümnendil oli lauljale kõige lähedasem isik just Tony Oppedisano, kellel oli aastaid Sinatra residentsis oma tuba, kes pidi sageli vahendama komplitseeritud vestlusi pereliikmete vahel ja kes hoidis superstaarist meelelahutaja kätt tolle viimaste hingetõmmete ajal.
„Sinatra ja mina“ on usalduslik ja avameelne raamat Frank Sinatra elust, mida on seni paljuski ekslikult käsitletud, aga mille eest on nüüd otsekui eesriie ära tõmmatud.
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
Hind:
20,00 EURTeema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Koostanud: Anu Pallas, Meie jäljed jäävad (1. osa). Eesti ajakirjanike elulood,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2004, hind: 14,00 eurot
Vello Lään, Kes on kes? Kes on kus? Kaugete maade eestlased. Lühielulood,
Olion, 2011, hind: 15,00 eurot
Heili Reinart, Õrnad ja tugevad,
Post Factum, 2018, hind: 15,00 eurot
koostanud ja järelsõna: Mari-Ann Karupää, Gustav Wulff-Õis. Muuseum ja pärand,
Gustav Wulff-Õie Muuseum, 2000, hind: 5,00 eurot
Mihkel Raud, Musta pori näkku,
Tammerraamat, 2008, hind: 12,00 eurot
Consuelo de Saint-Exupéry, Roosi mälestused,
Kunst, 2001, hind: 7,00 eurot
Vahur Kersna, Ei jäta elamata,
V. Kersna, 2015, hind: 16,00 eurot
Vahur Kersna, Ei jäta elamata,
V. Kersna, 2014, hind: 15,00 eurot
Irving Stone, Meremees sadulas. Jack Londoni elulugu,
Eesti Raamat, 1968, hind: 5,00 eurot
Koostanud August Mikk, Jakobson on surnud! A. Kitzbergi, A. Renniti, E. Särgava ja teiste mälestusi,
C. R. Jakobsoni Talumuuseum, 1964, hind: 3,50 eurot
Elulood, memuaarid all on 4443 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!