Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Savisaar - tujukas mängurAutor(id): Tuuli Koch
Kujundaja: Anneli Akinde
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949476282
Lehekülgi: 192
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 166 × 217 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T187# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL
Müütiline, vaieldamatult Eesti poliitika üks kõige karismaatilisem mees Edgar Savisaar on suutnud luua enese ümber aura, mis teeb ta ühelt poolt nii meie kõigi omaks ja teisalt äärmiselt tabamatuks, mõistetamatuks.
Mis on Savisaar nõrkus? Võim või sellest ilma jäämine või hoopis mõttetruudusetud naised? Juba 90ndate algusest lisaks riigi võimutäiusele oma enese isiklikku võimuriik looma asunud Savisaare elu on olnud täis kirge – pidevad luuremängud Eesti poliitikas ja inimhingedes on ta tänaseks viinud seisu, kus Hundisilmal ei paku toitu Vilja Savisaar, vaid valitud külalistele serveerib keegi nõunikest. Tema ümbert on kadunud vanad võitluskaaslased ja jäänud on vaid mälestus hiilgeaegadest.
Savisaar on keerukalt lihtne: pelgab arste, solvub altvedamise järel, saadab riukalikke sms-e, vajab armastust ja hoolt. Ta on truu ja abivalmis nende vastu, kes talle oma töö ja olemisega abiks olnud. Aga kui palju neid on alles jäänud? Sest võimumäng on julm.
See on raamat Edgar Savisaarest kui inimestest, mitte lihtsalt poliitikust. Kuigi poliitika ja võim ongi tema elu. Mees, kes hullutas naisi oma sümpaatse oleku, lokkis pea ja erudeeritusega juba noorpõlves, tõdes juba plaanikomitee aegu „Mehi tuleb valida mõistuse, mitte ilu järgi“.
Hind:
12,00 EURTeema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Kalev Jaik. Toimetanud: Kristjan Laes, Minu kaotatud eluvõitlus,
Kalev Jaik, 2013, hind: 7,00 eurot
Donald Braider, El Greco eraelu,
Kunst, 2000, hind: 12,00 eurot
Balys Sruoga, Jumalate mets (memuaarid),
Eesti Raamat, 1976, hind: 15,00 eurot
Elo Tuglas, Elukiri. 1952-1958,
Faatum, 1993, hind: 11,00 eurot
Aino Kallas, Pärjapunuja. Päevaraamat aastaist 1897-1906,
Eesti Raamat, 1994, hind: 9,00 eurot
Brigitte Birnbaum, Homme hakkan kunstnikuks. Jutustus Heinrich Zille elust,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,50 eurot
Hilton Tims, Erich Maria Remarque. Viimane romantik,
Kunst, 2004, hind: 10,00 eurot
Lea Arme, Toimetaja: Marii Karell, Ada Lundver. Minu elu sõnas ja pildis,
Fookus Meedia, 2010, hind: 15,00 eurot
Lea Arme, Ada Lundver. Millal ma olin staar?,
Kunst, 2001, hind: 18,00 eurot
Mati Laos, Viimane piraat Läänemerel,
2020, hind: 16,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4513 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!