Kaido Ole, tekst: Kaido Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Suvi. I ja II. Pildikesi noorpõlv..""Jäädavalt kodus""Üks inimelu. Europeia sari""Rindelinn Võru""Kesknärvisüsteemi füsioloogia. ..""Pihlakane purre. Luule 1965-2019""Öö tütred. Kriminaalromaan""Keelevoos 73/74 [artiklite kogumik..""Cornelia: kogu tõde""Just sellist Eestit. Eesti vabarii..""Ära iial kaota armastust""Norra. Maa, rahvas, kunst""Valitud näidendid""Kiri tütrele""Schindleri nimekiri""Magushapu""The Dancing Floor""Eesti hääled Põhjala keeltes. E..""Kuldkihar ja kolm karu""Kodulugu I. osa II. Kodulooline lu..""Olga Tšehhova mõistatus""Teoreetiline mehaanika""Läänemeri - rahumeri. Nõukogude..""Mürakarud 3. Karuaabits eriti eda..""Aias kasvab ühepajatoit. Kokaraam..""Karupoeg Puhh. Kevadised mängud""Eesti ja soome-ugri keeleteaduse a..""Väejooga kodus. Praktiline teejuh..""Warszawa centralna""Kersti Merilaas. Luuletaja elu""Veinijuht""Pariis. Kunst ja arhitektuur""Tartu eksliibris 1976-1978. Näitu..""Veri ja kord""Intelligent Drawings: Managing CAD..""Pelikani memorandum""Noored ja tööturg. Noorsootöö ..""Half the World (Shattered Sea #2)""Loo. Koo. Rõõmusta. Käsitööv..""Tallinna botaanikaaia juht""Ime surmakambris""Sõnasõlmed""Vaikuse tähtkuju""Kirjuta numbreid (valge tahvli mar..""Симфония №4""Haanjamaa""Eesti NSV rahvamajandus 1987. aast..""Kunstiraamat noortele""Pauluse kiri koloslastele Pauluse ..""Moldaavia kunst. Maalikunst, graaf..""Looduslik valu vaigistamine. Turva..""Idiot's Guides: Making Natural Bea..""Hoogu tööle! Kuidas oma tööle ..""Austa ennast!""Johannes Saal. Tartu Riiklikus Kun..""Ettevõtte raamatupidamine""Vadjalaste laule""Võllanaljad""Poks. Võistlusmäärused""Puuvillanoppijad""Винсент Ван Гог""Puuviljahoidlad""Lipud enne ja nüüd""Пудель""Struktuur ja vabadus I. Semiootika..""Kuld side""National Geographic 1997 June. Vol..""Meie Lenin. Lühijutud""Maailm püsib viljateral. Lugu sei..""Targalt toitudes terveks. 1. osa""Torustike ja sanitaartehniliste se..""Naistelehe nipiraamat 2019/135 mai"
72 tk kogusumma: 490,30 EUR

Teema: Kunst
Pealkiri: Kaido Ole
Autor(id): tekst: Kaido Ole ja Eero Epner
Kujundaja: Andres Tali


Kirjastus: Eesti Kunstiakadeemia
Linn:
Aasta: 2007
Originaalkeel:
Tõlkija: Marika Liivamägi ; toimetaja Eero Epner ; tõlke toimetaja Richard Adang
ISBN: 9789985980361
Lehekülgi: 228

Seisukord: normaalses seisukorras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise templid sees, sisu olemas ja korralik
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Kataloog koondab oma kaante vahel kogu Kaido Ole senise loomingu alates 1990ndate algusest. Lisaks reproduktsioonidele Kaido Ole ja John Smithi loomingust on teos illustreeritud elulooliste fotodega, aga ka fotodega, mille on spetsiaalselt selle raamatu jaoks teinud Peeter Laurits ja Andres Tali.
Raamatu tekstiosa moodustab pikk, väga pikk Kaido Ole vestlus Eero Epneriga.

Ühelt poolt ütled, et kunstniku hoiak sulle ei meeldi, arvamine, et kunstnik on teistest erinev. Ja nüüd ütled, et maalitehnika valdamine ei tõesta, et oled eriline, sest maalitehnika on kättesaadav kõigile. Teisalt oled sa ikkagi ju kunstnik, lisaks ka kunstnike liidu liige, kunstiõppejõud...

See on jah, sitasti. Ma mõtlesin, et sa küsid kommenteerimise kohta: kas see ei tõsta mind võrreldes teistega paremasse positsiooni?

Kas tõstab?

Kommenteerimine on tõesti kunstniku kadestamisväärt võimalus, aga kunstnik ei tohiks nina seepärast veel püsti ajada. Teistel on ju samuti kommenteerimise võimalus olemas, kunstnikul on see võimalus pigem kohustuseks: midagi muud ta ei saagi teha.


Märksõnad
kunstnikud
maalikunstnikud
eesti
21. saj. algus
kujutav kunst
maalikunst
kontseptualism (kunst)
eesti keel
inglise keel
Ole, Kaido, 1963-
Smith, John, pseud.
eesti
kunstnikud
maalikunstnikud
kontseptualism (kunst)
intervjuud
mälestused
kunstialbumid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat.ee
Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat.ee
Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat.ee
Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat.ee
Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat.ee
Kaido Ole, tekst: Kaido Ole ja Eero Epner, Eesti Kunstiakadeemia 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud