Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Tulen öösel sulle koju. Valik tekste 1996-2009Autor(id): Aapo Ilves
Kujundaja: Aapo Ilves
Kirjastus: Väike Kirjastaja
Linn: Räpina
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949184088
Lehekülgi: 112
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korralik, pühendus sees
Mõõdud: 152 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Aapo Ilvese looming on jõudnud folkloori, laulupidudele, Eurovisioonile, raadiojaamade hititabeleisse, teatrilavadele, perioodikasse, raamatuisse ja koolide õppematerjalide hulka. Tema värsid on põhjustanud vaimustust ja auhindade sadu ning ärritunud lugejakirju, nende pärast on käidud ministri juures aru pärimas ja lastevanemate liidus kaebamas.
Raamatu “Tulen öösel sulle koju” puhul saab rääkida vahedast absurdi- ja keeletajust, sotsiaalsest närvist, tekstide lauldavusest, spontaansest kunstist, filigraansest käsitööst ja ilmselt veel paljustki. Autor on üks väheseid poeete, kes pole kolinud “rahale lähemale”, vaid müttab oma loominguga müstilisel mägede ja orgude maal Lõuna-Eestis, tahtmata Võhandu jõe delta bluusivatest voogudest kunagi liiga kauaks kaugele minna. See ilmselt annabki tema loomingule oma kordumatu jõu, rütmi ja puudutuse, olgu selleks parasjagu hitid, müüdid, ülemlaulud, sõim, vaba-, lembe- või vemmalvärss, parafraas või haiku.
eesti ilukirjandus, luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tulen öösel sulle koju. Valik tekste 1996-2009, Aapo Ilves, Väike Kirjastaja 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Hando Runnel, Lauluraamat ehk Mõõganeelaja ehk Kurbade kaitseks,
Perioodika, 1972, hind: 5,00 eurot
Juhan Liiv. Koostanud Jüri Talvet, Tuulehoog lõi vetesse,
Tänapäev, 2007, hind: 24,00 eurot
Kulno Süvalep; koostanud Ants Kand; toimetanud Maret Käbin, Kaunimad aastad su elus. Luuletused ja laulud,
Eesti Keele Sihtasutus, 2004, hind: 6,00 eurot
Mari Vallisoo, Viimäne vihm,
Ilmamaa, 2013, hind: 10,00 eurot
Doris Kareva, Aja kuju,
Verb, 2005, hind: 21,00 eurot
Juhan Liiv, Sinuga ja sinuta,
Eesti Raamat, 1989, hind: 20,00 eurot
Joel Sang, Vigade parandus,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot
Nikolai Baturin, Väljadelt ja väljakutelt,
Eesti Raamat, 1972, hind: 3,00 eurot
Viivi Luik, Lauludemüüja,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,80 eurot
Rudolf Rimmel, Haldjasaar,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot
Eesti luule all on 3223 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!