Sinine sarvedega loom, Andrus Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"День независимост..""Watsonid""Parimad salatid""Härraskirikust rahvakirikuks. Ees..""Suhtlemiskonflikti psühholoogia""Tiiger, tiiger""Журнал мод 1982/4-зим..""Давайте работать! ..""ENSV Riiklik Tööpunalipu Ordenig..""Seal, kus elavad metsakollid""And Away... Export/Airside""Ufa umbsõlm""Kuidas mediteerida. Meelerahu, ene..""Kodused viisid haiguste raviks""Skandaalisahin (1. osa). Kõrgselt..""Algus. Klaveriõpik lastele + Pär..""Ilusad tüdrukud""Propaganda ja terror. Nõukogude j..""SS Kella Vennaskond. Natside uskum..""When Breath Becomes Air""Don't Drink Your own Kool-Aid""Maaarhitektuur ja maastik. Kihnu. ..""Väekirjad 2. osa. Filosoofilised ..""Eesti kunstist ja kunstikäsitluse..""Väli. Universumi salajase jõu ot..""Pärlilaul""Vastu tahtmist võõral maal. Eest..""Tugevad emad, tugevad pojad""Koduastroloogia. Täiuslik kodu ig..""Klaaskuppel""Kuidas Island on maailma muutnud. ..""Raha, seks, sõda, karma: märkmei..""Euroopa sõjas 1939-1945. Lihtsat ..""Kristallide mandalad""Isiklik energiakaitse meestele""Õppemeetodid väärtuskasvatuse t..""Sõja tee. Inglise ohvitseri märk..""Loomade salakeel""Kaarnapuu""Teevidžaa pühakiri""Heitlus Heavenis""Kapiukse kollid""Iidses Ateenas viie drahmiga päev..""Mišnatraktaat «Sabat»""Tarvaala peretütar""Instruktionsbok CR-603/CR-606/CR60..""Punane Vänt Ltd.""Emotsionaalne heaolu. Hirmu, viha ..""Muinasaja loojang Eestis. Vabadusv..""Päikest püüdes. Teadus päikese..""Salajased naudingud""Talv Mallorcal""4 elementi""Jumala ja meditsiini kohtumine""Püstolid ja revolvrid. Raamat rel..""Wermachti rivis. Hitleri välismai..""80 aastat akadeemilist metsandusli..""Kitarri akordiratas""Inglite impeerium""Külgetõmbe seadus. Abrahami õpe..""Väike alkoholivabade kokteilide r..""Näitleja""Журнал мод 1982/3-осе..""Hinge valede nõiaring""Saunajooga. Lõõgastu ja naudi""Kuidas kuud endale mütsid said""Pronksiöö proloog. Valik artikle..""Libahundid""Unesümbolid""Stalini surma mõistatus. Beria va..""Journey to the Heart: Daily Medita..""Blood Stain Volume 2""Oma saar. Lugu valgusest""Lehekülgi Nõo ajaloost II. Nõo ..""Nemad vabastasid isamaa. Kodavere ..""Türanniast. 20 õppetundi 20. saj..""Mikael Hakim I-II. Kümme raamatut..""Vali kaheksa värvi, saad teada, k..""Sassa Melderi kõned""Ilusad""Idioot I-II"
81 tk kogusumma: 1021,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Sinine sarvedega loom
Autor(id): Andrus Kivirähk
Kujundaja: Andres Rõhu


Kirjastus: EKSA
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949684045
Lehekülgi: 312

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 215x145
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 303

Ostsin enesele täna kaustiku. Küll on ilus kaustik! Seest ruuduline, aga kaaned niisugused laigulised, justkui mõne isevärki looma nahk. Ega ta päris nahk küll muidugi ei ole, ikka papp, aga naha moodi. Tumesinised laigud helesinise peal justkui vihmapilved suvetaevas. Mina kujutan ette, et see võiks üks uhke elajas olla, kellel niisugune nahk seljas kasvab. Tal võiksid sarved ka peas olla, aga kits või põder ta ei oleks, ta oleks hoopis isemoodi. Hommikuti võiks teda kusagil metsaservas näha saada, kui ta tuleb puude vahelt välja kastesele aasale. Vaatad – ja suu vajub ammuli.
Ei tea, mis häält see loom teha võiks? Mingit häält ta kindlasti teeks, kui ta sedasi metsast lagedale ilmub. Seda mina usun üpris kindlasti.
Mina ei tea, kas ta oleks kuri loom, kes väiksemaid pudulojuseid sööb, või oleks ta selline rahulik, nagu lammas või jänes. Mina tahaks uskuda, et tema on rahulik, aga suursugune. Kellelegi häda ei tee, aga enesele ka liiga teha ei luba. Ja hääl võiks temal kõlada nagu mõni suur pasun.
Nii et kostaks päris kauge maa taha, justkui kirikukell. Just, tema võikski teha sellist häält, nagu löödaks kirikutornis kella! Ja kõik, kes seda kuulevad, mõtlevad, et oh-oh-oh-oo! See ilus sinine loom on üles ärganud.


Märksõnad:
EKSA
Kallis, Oskar, 1892-1918
eesti
maalikunstnikud
ilukirjandus
romaanid

Hind: 20,00 EUR
Otsing autori järgi:

Onu Bella; toimetaja Katrin Streimann; eessõna: Andrus Kivirähk, Onu Bella koduperemehe nipiraamat,
Menu Kirjastus, 2011, hind: 20,00 eurot

Andrus Kivirähk, Jutud,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 13,00 eurot

Andrus Kivirähk, Mees, kes teadis ussisõnu,
Eesti Keele Sihtasutus, 2013, hind: 19,00 eurot

Andrus Kivirähk, Liblikas,
Tuum, 1999, hind: 6,00 eurot

Andrus Kivirähk, Vanamehed seitsmendalt. Jalutuskäik vikerkaarel. Kaks näitemängu,
Perioodika, 1997, hind: 6,00 eurot

Andrus Kivirähk, Vargamäe vanad ja noored,
Eesti Päevaleht, 2003, hind: 8,00 eurot

Andrus Kivirähk, Vargamäe vanad ja noored lähevad Euroopasse,
Eesti Päevaleht, 2004, hind: 6,00 eurot

Andrus Kivirähk, Vargamäe vanad ja noored tembutavad jälle,
Eesti Päevaleht, 2005, hind: 6,00 eurot

Andrus Kivirähk, Mart Kivastik, Toomas Hussar, Ervin Õunapuu, Lugusid loomadest,
2001, hind: 4,00 eurot

Andrus Kivirähk, Sügise teistmoodi lood,
Kristiine Kaubanduskeskus, 2006, hind: 4,50 eurot

Andrus Kivirähk, Leiutajateküla Lotte,
Eesti Päevaleht, Eesti Joonisfilm, 2006, hind: 29,00 eurot

Andrus Kivirähk, Vargamäe vanad ja noored. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 10,00 eurot

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Karl August Hindrey, Mart Laar, Aovalged aknad,
Varrak, 2022, hind: 22,00 eurot

Olavi Ruitlane, Naine,
Jumalikud Ilmutused, 2009, hind: 18,00 eurot

Nikolai Baturin, Karu süda,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot

Risto Laur, Taaniel annab tina,
Risto Laur, 2020, hind: 9,00 eurot

Karl Ristikivi, Viikingite jälgedes,
Fantaasia, 2003, hind: 5,00 eurot

Enn Uus, Aasta Pariisis,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 11,00 eurot

Toomas Raudam, Loe, lood, loe!,
EKSA, 2020, hind: 14,00 eurot

Aime Maripuu; toimetanud Hille Lagerspetz, Maarjamäe lossi kummitused ja teised kummalised lood,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot

Anu Allikvee, Suvine pööripäev,
Epifaania OÜ, 2019, hind: 20,00 eurot

Raimond Kaugver, Disko,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4466 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat.ee
Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat.ee
Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat.ee
Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat.ee
Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat.ee
Sinine sarvedega loom, Andrus Kivirähk, EKSA 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud