Ma mõtlen liiga palju Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"MIS SEE ON? Taimed""Modernismist. Põhivoolude analüÃ..""Ülevaade vene kirjandusest""Kuidas karastus teras""Lea. Kihnu Jõnn ehk Metskapten""Seikleja Anna""Sport. Täielik illustreeritud kä..""Tulest tulnud""Pühapäevalapsed""Insener Paberiti juhtum""Kohtla-Järve linn ja rajoon""Nuga""The Oath""Sarviku sulased. Tõsieluromaan""Koer, kellest sai muusik""Lingua 6'92""Tantsiv karu""Kurgaanid Musta mere rannikul""Vaikus""Factors affecting ectomycorrhizal ..""Tähtis kevad""Müstika ja meditsiin""Nood koltunud lehed""Miks peaks Eesti põllumajandus ol..""Kui siit pilve piirilt... У крÐ..""Vaarao tütar""OCR Psychology for As. Karon Olive..""Taio""Viraaž. Erika Salumäe lugu""Inimnäoline islam""MS Excel Arendussüsteem Visual Ba..""Lingua 5'92""Põlva rajoon""Kergesti kasutatav feng shui. 168 ..""Tuli ja raud""Belle Parisienne""Näitemängutark""Suur Juku""Lugusid liiklusest""Enesetapja päevaraamat""NLKP ajaloo ülevaade""Tädi, Motja ja teised""The Judas Heart (The Saxon & Fitzg..""Aphrodite: A Memoir of the Senses""Surmameri. Läänemeri 1945""Bruno Junk- komeet käimistaevas""Tänapäev 1936/8. II. aastakäik""Mobiiltelefoni ohud""Üldine söötmisõpetus I-II""Esimesilt päevilt""Tuli tuha all""Giljotiin. Õigusemõistmise vära..""Mina olen värdjas""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""1000 küsimust ja vastust""Unenägemises""Ühe mõisa lugu""Kalevala lood""Tervendaja 2017/9""Elulugu""Mustlasena sündinud""Mõedaku eelpäev""Tervendaja 2009/4""Kunstiteaduslikke uurimusi IX. Stu..""DieviÅ¡kais Mirdzum""Eesti ja külm sõda""Looming 1971/11""Soome-eesti sõnaraamat. Suomi-vir..""Sulnis kaabakas""Vallutajad""Väike tuletikumüüja""Musical folklore of the Azov Greek..""Eestimaa. Maa, rahvas, kultuur""Imeline Ajalugu 2013/9. Ostetuim k..""Ei ühtki päeva reata. Märkmikes..""Asjad, lilled, loomad ja inimesed ..""Oliüks""Sotsialistlik integratsioon""Sinasõprus tammega. Pilte ja tead..""Laevaarstina Antarktikas""Inimese keha""Zoopargi kasvandikud. Jutustused""Keeruline juhtum"
83 tk kogusumma: 617,06 EUR

Teema: Eneseabi
Pealkiri: Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli
Autor(id): Christel Petitcollin
Kujundaja: Kadri Siiroja


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Liina Perroy
ISBN: 9789916161258
Lehekülgi: 192

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Kes oleks võinud arvata, et intelligentsus võib põhjustada kannatusi ja teha õnnetuks? Ometi näen oma vastuvõttudel inimesi, kes kaebavad selle üle, et mõtlevad liiga palju. Nad ütlevad, et nende vaim ei anna neile asu isegi öösel. Nad on väsinud peas tiirlevatest kahtlustest ja küsimustest, sellest, et nad on kõigest kogu aeg nii teadlikud, sest nende erkudel meeltel ei jää ükski pisiasi märkamata. Nad tahaksid oma mõtlemise välja lülitada. Nad kannatavad, sest tunnevad end teistest erinevatena. Neid ei mõisteta ja nad saavad tihti haiget. Nii nad jõuavadki järeldusele: „Mina ei ole küll sellelt planeedilt pärit!“ Käesolev raamat pakub praktilisi õpetusi ja juhtnööre, kuidas suunata oma pulbitsevat vaimu nii, et taastada sisemine rahu ning terviklikkuse tunne. Christel Petitcollin on inimsuhete ja personaalse arengu uurimisele pühendunud koolitaja, lektor ja kirjanik. Töötanud selles valdkonnas juba ligi kolmkümmend aastat, peab ta maailma eri paigus loenguid. Ta on transaktsionaalse analüüsi, neurolingvistilise programmeerimise, Eriksoni hüpnoosi ja Frank Farrelly provokatiivse teraapia koolitusega spetsialist, kes on lähemalt uurinud manipuleerimise mehhanisme ja vaimset üliefektiivsust. Tema raamatuid on tõlgitud paljudesse keeltesse.

Märksõnad:
Pegasus
Kadri Siiroja
mõtlemine
mõtlemishäired
emotsionaalsed seisundid
tundlikkus
tundlikkushäired
haavatavus
kohanemisraskused
kaitsemehhanismid (psühholoogia)
isiksusestiilid
isiksuseomadused
käsiraamatud
Je pense trop : comment canaliser ce mental envahissant. Eesti keeles

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat.ee
Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat.ee
Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat.ee
Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat.ee
Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat.ee
Ma mõtlen liiga palju. Kuidas rahustada meeli, Christel Petitcollin, Pegasus 2025 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud