Teema: Kunst
Pealkiri:
Maailma mõjukaimad maalikunstnikud ja nende järgijadAutor(id): David Gariff, Eric Denker, Dennis P. Weller
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
Tõlkija: Marja Liidja ; toimetanud Lea Arme
ISBN: 9789949145829
Lehekülgi: 192
Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 225x270
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Raamatus antakse ülevaade kunstiajaloo varjatud seostest 50 silmapaistva kunstniku näitel, kes algatasid uusi kunstisuundi või muutsid olemasolevate laadi. Siin kirjeldatakse iga kunstniku põhilisi inspiratsiooniallikaid, lisades rikkaliku valiku reprodest. Olulisi teoseid analüüsitakse põhjalikult, pöörates tähelepanu iseloomulikele tunnustele, innovatiivsetele joontele ja järelmõjule, mida need on avaldanud tulevastele kunstnikepõlvkondadele. Temaatilised “sugupuud” toovad esile seoseid eri ajastute kunstnike ja kunstivoolude vahel renessansist kuni nüüdiskunstini.
Originaali pealkiri The world's most influential artists. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
maalikunstnikud
maalikunst
koolkonnad
kunstistiilid
kunstivoolud
maalid
teemad
mõjud
Läänemaad
käsiraamatud
teatmikud
kronoloogiad
kunstialbumid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maailma mõjukaimad maalikunstnikud ja nende järgijad, David Gariff, Eric Denker, Dennis P. Weller, Sinisukk 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Tamara Habicht, Rahvapärane arhitektuur,
Kunst, 1977, hind: 10,00 eurot
Tamara Habicht, Rahvapärane arhitektuur,
Kunst, 1977, hind: 15,00 eurot
Mart Kalm, Juta Kivimäe ja Jüri Ruus, Riigikogu Toompea lossis. Riigikogu in Toompea Castle,
Riigikogu Kantselei, 2002, hind: 11,00 eurot
Kaur Alttoa, 101 Eesti pühakoda,
Varrak, 2015, hind: 14,00 eurot
Jaak Kangilaski, Kunstikultuuri ajalugu 11. klassile renessansist impressionismini,
Kunst, 2004, hind: 14,00 eurot
Jaak Kangilaski. Täiendavate tekstide ja metoodiliste küsimuste autor Tiiu Viirand, Kunstikultuuri ajalugu 10. klassile. Ürgajast gootikani,
Kunst, 2003, hind: 14,00 eurot
Elsbeth Parek, Pärnu sajandeis. Ehituskunstiline ülevaade,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot
Ain Padrik, Ignar Fjuk, Ehituskunst. Teine- kolmas, 1982-1983,
Kunst, 1986, hind: 7,00 eurot
Artiklid Andrus Laansalu, Heie Treier, Enn Kasak, Navitrolla esimene raamat. The first book of Navitrolla (kataloog),
Navitrolla, Huma, 1995, hind: 5,00 eurot
Arseni Mölder, Puit vormis, vorm puidus,
Kunst, 1968, hind: 14,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2250 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!