Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Grandist Werneri ja Sinimandriani. Tartu restorani- ja kohvikukultuurist 1870–1940Autor(id): Heili Reinart
Kujundaja: Inga Joala
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916176047
Lehekülgi: 408
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x168
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Rändajad on alati kas minemas või tulemas, nad vajavad ulualust ja kehakosutust. Nii on alati ka pärast sõdu, küüditamisi ja muid hävitustöid võrsunud esimestena tuhast just võõrastemajad ja söögikohad.
Pikkamööda hakkasid neist lihtsatest kostikohtadest välja kasvama hotellid ja restoranid, pagaripoekestest ja veinikeldritest said kohvikud ja teemajad.
Kuidas kohvipoekesed „tõelisteks Tartu vaimu pesadeks” kujunesid, kes olid restoranide ja lokaalide kunded, mida nad sõid-jõid ja kui kombekalt end üleval pidasid, saab lugeda Heili Reinarti põhjalikust ülevaatest, mida illustreerib üle 100 arhiivifoto.
Märksõnad:
Tänapäev
Inga Joala
eesti ajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Grandist Werneri ja Sinimandriani. Tartu restorani- ja kohvikukultuurist 1870–1940, Heili Reinart, Tänapäev 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Robert Raid, Kui venelased tulid...,
Kupar, 1995, hind: 13,00 eurot
Duby Georges, Guillaume le Maréchal ehk Maailma parim rüütel,
Varrak, 1997, hind: 12,00 eurot
Endel Laul, Eesti kooli ajalugu I,
Valgus, 1989, hind: 10,00 eurot
Ilmar Tomberg, Kui muusad pidid vaikima,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,00 eurot
Aigi Rahi, 1949. aasta märtsiküüditamine Tartu linnas ja maakonnas,
Kleio, 1998, hind: 24,00 eurot
Mati Õun, Maailmalõpu relvad,
2008, hind: 10,00 eurot
Viktor Suvorov, Valik,
Olion, 2000, hind: 25,00 eurot
Erkki Koort, Ramon Loik, Jaanika Puusalu, Raul Savimaa, Asendusteenistuse rakendamise võimalused Eesti kaitse- ja kriisivõimekuse suurendamiseks,
Sisekaitseakadeemia, 2023, hind: 5,00 eurot
Uusaeg 8. klassile,
Avita, 1998, hind: 7,00 eurot
Guido Ilves, Loodusõnnetused, mis vapustasid maailma,
OÜ Asporal, 1999, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5960 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!