Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Leenu ja Liisu lood. Lastele ja lastelasteleAutor(id): Heli Reichardt
Kujundaja: Margus Ristmets
Kirjastus:
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949387076
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 245x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„LEENU ja LIISU lood” on soe ja südamlik kogupere juturaamat, mis väärtustab traditsioonilisi pereväärtusi nähtuna laste silmade läbi.
Läänemaal Sepa talus elavad koos ema ja isaga 6-aastane Leenu ja poole neljane Liisu, kes toimetavad koduõuel, käivad linnas külas vanavanematel, põikavad Tallinna Kristiine keskusesse ostureisile ja valmistuvad naabri Sandra pulmadeks.
Nagu päriselus ikka puutuvad õekesed kokku ka tõsisemate probleemidega: sõbranna Mirt läheb Soome elama; isa satub haiglasse; koos mammaga käiakse kalmistul.
Raamatu rahulik ja jutustav laad sobib nii unejutuna ettelugemiseks kui ka algklassidele klassiväliseks lektüüriks.
Märksõnad:
Annely Lember
eesti
lastekirjandus
jutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Leenu ja Liisu lood. Lastele ja lastelastele, Heli Reichardt, 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Annika Holm, Lase jalga! ütles Matilda Markström (jutustus),
Avita, 2002, hind: 4,50 eurot
Mark Twain, Prints ja kerjus,
Perioodika, 1992, hind: 8,00 eurot
Aino Pervik, Sookoll ja sisalik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 7,00 eurot
Michael Ende, Momo ehk Kummaline lugu ajavarastest ja lapsest, kes inimestele varastatud aja tagasi tõi,
Tiritamm, 1994, hind: 17,00 eurot
Kristina Ruder, Võõrik,
Hea Tegu, 2019, hind: 9,00 eurot
Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,50 eurot
Marie Catherine DAulnoy, Sinilind. Prantsuse muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1992, hind: 8,00 eurot
Mario Kivistik, Üle linnatänava,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Vassili Livanov, Rumal lehm,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Koostanud Andres Ehin, Unesnõiduja. Tšuktši muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1981, hind: 5,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14858 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!