Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Hoidiste etiketid ja retseptid. Köögiviljad ja seenedAutor(id): Inge Rego, Liia Saatre, Sergei Tšekmarjov
Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949172993
Lehekülgi: 40
Sari: Ise tehtud, hästi tehtud
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 148x215
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Iga inimene peab kõige paremaks toiduks oma maal kasvanud toiduaineid. Eestimaalane on harjunud varuma talveks toidulisa koduaiast ja metsast. Metsast korjatud marjad ja seened on täiuslikud vitamiinide ja mineraalainete „pommid”. Kõige kindlamaks köögiviljade ja seente säilitamise viisiks on neid soolata, marineerida või keeta segasalatiks. Sellest raamatust leiategi lihtsaid ja igale perenaisele jõukohaseid hoidisteretsepte, mille on koostanud Põltsamaa Ametikooli, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ja Vana-Vigala Tehnika- ja teeninduskooli kokaeriala õppejõud.
Raamatus on ka 128 nägusat etiketti hoidisepurkidele kleepimiseks."
Märksõnad:
TEA
Ise tehtud, hästi tehtud
hoidised
köögiviljad
seened
toiduretseptid
sildid
Kalev Tomingas
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hoidiste etiketid ja retseptid. Köögiviljad ja seened, Inge Rego, Liia Saatre, Sergei Tšekmarjov, Ilo 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Anne Wilson, Klassikalised kastmed,
Koolibri, 2008, hind: 5,00 eurot
Koostanud Ragna Malm, Itaalia köök,
Odamees, 2003, hind: 11,00 eurot
Koostanud Anne Kangur, Väike toidu kombineerimise kokaraamat,
Odamees, 2013, hind: 7,00 eurot
Koostanud Anne Kangur; toimetanud Katri Liivas, Saksa köök,
Odamees, 2005, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Anne Kangur, Salatid ja suupisted igale maitsele,
Odamees, 2005, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Anne Kangur. Toimetanud: Piibe Kohava, Lihtsad road kiirustavale perenaisele,
Odamees, 2011, hind: 15,00 eurot
Koostanud Anne Kangur, Hispaania köök,
Odamees, 2003, hind: 7,00 eurot
Koostaja Anne Kangur, Toite väikelastele,
Odamees, 2019, hind: 8,00 eurot
Talvesalatid,
Odamees, 2015, hind: 6,00 eurot
Maitsvad suupisted,
Odamees, 2015, hind: 8,00 eurot
Kokaraamatud all on 2350 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!