Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Pulmajaht""Teatriromaan""Väike mesilane""Väike ranits""Olemise talumatu kergus""Jaaniöö""Sredni Vashtar""Taltsutamatu kauboi""Õnneratas""Täheke 2018/9""Naisepiinaja õnnenatukene""Kesköö raamatukogu""Tegelik küülikute kasvatamine""Barrabas""Aprillitüdrukud""Jonniiga. Abiks lapsevanemaile sel..""Isepäine põgenik""Armastus esimesest silmapilgust""Erik läheb reisile""Uitseviir""Pähklileib. Henrik Monte""Armunud Luccasse""Stalin""Peeter Paan punases""Suured ambitsioonid""Veini & toidu ABC""Küla surm""Pärand""Artemis Fowl""Kõige magusam""Ma sõjateele läksin…""Lumi""Pühapäeva rüppe unustatud""Vanad varjud""Vabastatud""Väike Prantsuse külalismaja""Impressum""Nende aastate pilved""Köitvad sidemed""Tuba hommikueinega. Jutustus""Treener""Pärast pattulangemist. Hind""Sugupoolte heitlus loomariigis""Erki päästab tsirkuse""Tuhkatriinu (luuletused)""Kose kihelkonna meditsiiniajalugu""Aafrika eleegia""Detektiivi märkmed""Väikese Jumala roosiõis""Maagiline ring""Atlantise ajalugu""Läheb peoks!""Õndsad nutjad""Võib-olla homme""Efrawci poeg Peredur. Rüütliroma..""Õnn saabub homme""Keskpäeva paiku""Kirjandusloolisi pisivesteid""Rootsi keele õpik""Karjala muinasjutte""Homseni""Argipäeva õhtu""Eksamikirjanditest (abiks kõrgema..""Illuminatsioonid. Luuletused 1974-..""Täna""Süda nõuab laule. Luuletusi""Hinge kulg ja kliima üllatused""Vihmapiisad""Valge lind""Keemia IX klassile""Arhitekti õpipoiss""Antud ja võetud""Valitud värsid""Helesinilane I (1993-1994) Pühend..""Aeg rannal""Üldine keemia""Vikerkaar ja vari""Chokky ja tsirkus""Liivakivi. Luuletusi aastatest 194..""Kuidas ennetada nahavähki? Varaku..""Värsirõõm""Hälin ja aeg. Luulet ja tunnetusl..""Öö mõte on kuus""Maadeavastaja raamatukogu"
84 tk kogusumma: 592,71 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Džuudopoisid (jutustused)
Autor(id): Janno Põldma

Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1985
Originaalkeel: eesti keel
Lehekülgi: 96

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 160 × 231 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#16# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 289

Filmioperaatorina tuntud Janno Põldma raamat on autori debüütjutukogu. Palad on mõeldud eeskätt poistele. Juttudes on põnevust ja särtsu, mida koolilugudes eriti sageli ei kohta. Hinnata tuleb ka autori huumorimeelt, millega nii mõndagi valusat kooliprobleemi käsitletakse.

Teatud klassides kohustuslik kirjandus.


Märksõnad:
judo
Eesti
lastekirjandus
jutustused
spordijutud

Illustreerinud: Edgar Valter

Hind: 6,00 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:

Maria Põldma, Lennart Lennuk, Kutsumata külalised Eesti meres,
Tartu ülikooli Eesti mereinstituut, 2023, hind: 9,00 eurot

Ritsikas,
Sinisukk, 1999, hind: 4,00 eurot

Päev. Õpi tundma sind ümbritsevat maailma sõprade mõmmide seltsis,
Sinisukk, 2001, hind: 8,00 eurot

Fred Jüssi, Estonian birds and animals / Eesti linde ja loomi,
Perioodika, 1981, hind: 10,00 eurot

Anders Jacobsson, Sören Olsson, Sune,
Hotger, 2007, hind: 12,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk kümme aastat hiljem II,
Athena, 1998, hind: 5,00 eurot

Eno Raud, Sõjakirves on välja kaevatud,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 3,50 eurot

Ellen Niit, Suur maalritöö,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,50 eurot

Eno Raud, Roostevaba mõõk,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 5,00 eurot

Ole Lund Kirkegaard, Kummi-Tarzan ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 12,50 eurot



Laste- ja noortekirjandus all on 15409 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat.ee
Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat.ee
Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat.ee
Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat.ee
Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat.ee
Džuudopoisid (jutustused), Janno Põldma, Eesti Raamat 1985 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud