Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Lotte ja kuukivi saladusAutor(id): Janno Põldma
Kirjastus: Eesti Joonisfilm
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949937721
Lehekülgi: 333
Sari: Leiutajateküla Lotte
Seisukord: pisut kulunud kaaned ja narmendavad nurgad, selg veidi katkine, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 288x213
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
LOTTE JA KUUKIVI SALADUS on juba kolmas lastele mõeldud raamat Lotte ja tema sõprade seiklustest. Raamat tõstab esile positiivseid väärtusi, nagu sõprus, oskus märgata enda kõrval teisi ja valmidus hättasattunuid abistada.
Ühel ööl hiilivad Leiutajatekülla kaks tundmatut. Nad otsivad taga kolme kivi, mille vana rännukoer Klaus oma viimaselt rännakult kaasa tõi. Üks kivi jäi Klausile, kaks tema reisikaaslastele. Mõistes, et kivid peidavad endas saladust, lähevad Lotte ja Klaus ülejäänud kividele järele. Kui Klaus ootamatult haigestub, jätkab Lotte teekonda üksi. Peagi selgub, et kivide saladus on palju suurem kui Lotte ja Klaus arvata oskasid.
Raamat on valminud Janno Põldma ja Heiki Ernitsa joonisfilmi Lotte ja kuukivi saladus ainetel.
Illustratsioonid Heiki Ernits, Mariann Joa ja Laima Puntule
Märksõnad:
Eesti Joonisfilm
Leiutajateküla Lotte
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lotte ja kuukivi saladus, Janno Põldma, Eesti Joonisfilm 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Reeli Reinaus, Tuhkatriinu (luuletused),
Reeli Reinaus, 2005, hind: 4,00 eurot
Mall Johanson, Kuidas ma maailma tulin?,
Valgus, 1986, hind: 4,00 eurot
Mare Müürsepp, Lehmaga mere ääres (jutustus),
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Aino Pervik, Sookoll ja sisalik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 7,00 eurot
Juhan Saar, Metsa taga ei ole mets (jutustus),
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Hasso Krull, Kiisuke ja veeuputus,
Kaksikhammas, 2020, hind: 7,00 eurot
Richard Roht, Laaned ja veed. Jutustusi lastele,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot
Robert Vaidlo, Kessu,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,00 eurot
Eno Raud, Käbi käbihäbi,
Eesti raamat, 1977, hind: 2,40 eurot
Juta Kaidla, Laanerahva talvepidu (värssmuinasjutt),
Eesti Raamat, 1973, hind: 1,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!